Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ПОМИНАЛЬНІ ДНІ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

За традицією, через тиждень після Великодня в Козині, як і в усій Україні, відзначають поминальні дні. Цього року карантинні заходи внесли корективи у святкування Великодня та відзначення Поминальної неділі. З метою забезпечення безпеки і здоров’я громадян, відвернення загрози та запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 поліція Київщини попереджає: в області на час дії карантину закрито всі кладовища для відвідування.
Таке рішення було прийнято 17 квітня 2020 року на позачерговому засіданні Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв’язку з ускладненням епідеміологічної ситуації щодо захворюваності на коронавірус.
Так, починаючи з 18 квітня 2020 року на території міст, селищ та сіл Київської області закриті для відвідування усі кладовища, окрім проведення поховань відповідно до норм, встановлених на час дії карантину.
Із метою недопущення скупчень людей просимо утриматися від відвідування кладовищ у цей час, за можливості заздалегідь прибрати могили. Будьмо пильними, завбачливими та уважними, адже максимальне уникнення можливої загрози може врятувати нас!

наверх