Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Портрети козинців: Галина Хлюс

«Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» . Ці слова відомого класика української літератури Івана Франка стали сенсом життя для Галини Микитівни Хлюс. На її тендітних плечах лежать усі обов’язки працівника соціальної сфери Обухівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), у якому жінка працює майже тридцять років.
Двічі на тиждень Галина Микитівна відвідує самотніх непрацездатних громадян, які проживають у Козині. Вона допомагає по господарству: прибрати у хаті, приготувати їжу, сходити в магазин, купити ліки. Допомагає в оформленні субсидії, оплаті комунальних платежів, супроводженні в лікарню, тощо. Одним словом: подає руку допомоги тим, хто цього потребує.
«Кожна людина заслуговує на гідну старість і не повинна почуватися самотньою. Адже на їх місці може опинитися кожен», - зазначила Галина Микитівна.
Підопічні Галини Микитівни розміняли уже восьмий десяток. Тож, зрозуміло, що роботи їй вистачає. Але, як розповіла нам жінка , найбільше такі люди потребують уваги. Адже це одинокі люди, які нікуди не виходять і часто соціальний працівник для них чи не єдине «віконце у світ».
Козинська селищна рада на чолі з головою Гартіком Валерієм Володимировичем та депутатським корпусом, ніколи не забувають про соціально-незахищених громадян. Щороку їм виділяють персональну матеріальну допомогу. «Коли б я не звернулася по допомогу для моїх підопічних, мені жодного разу не відмовили», - розповіла Галина Хлюс.
Син і рідні також допомагають жінці у її благій справі, коли треба підвести когось до лікарні або щось принести.
І допоки є на світі такі люди як Галина Микитівна, які мають велике співчутливе серце і добру душу, з впевненістю можна сказати, що світ не без добрих людей!

наверх