Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ПОРТРЕТИ КОЗИНЦІВ: КРІСТІНА КЛЬОВА

Кулінар – аматор Кристіна Кльова, незважаючи на свій молодий вік знана в Козині кулінарка. Дівчина випікає для себе і на замовлення неймовірно смачні, оригінальні та дуже красиві торти. Особливістю тортів, які готує Кристіна є те, що усі її вироби з натуральних продуктів, а оздоблює вона готові вироби: свіжими фруктами, цукерками, печивом, не використовуючи при цьому мастики.
Азам кулінарії: випікати бісквіти, безе, готувати дріжджове тісто, дівчина навчилась на кулінарних курсах. Батьки допомогли придбати кухонну техніку, яка полегшує роботу дівчині. «Кулінарія - це хобі яке переросло в професію. За тиждень, дівчина має близько 10 замовлень тортів. Також випікає капкейки, кейкпопси та імбирне печиво.
Близько року тому, дівчина відкрила сторінку у одній із соцмереж, тож тепер у Кристіни багато замовників, поціновувачів її кулінарної майстерності. Сама ж кулінарка, зізнається, що полюбляє не лише пекти торти, а і їсти їх. Улюблений її торт – «Спартак», з нього і розпочалась кулінарна історія молодої майстрині. Із часом смаки змінюються і сьогодні дівчині подобається шоколадний мусовий торт із солоною карамеллю. Цей торт дещо незвичайний, адже поєднує у собі приємну солоність, трішки гіркоти і в міру солодкий смак.
Найчастіше у кулінарки замовляють традиційні торти: «Спартак», «Снікерс», втім, є і поціновувачі сучасного кулінарного віяння.
Дівчина мріє потрапити на майстер клас до відомого кухаря Ектора Хіменеса Браво, аби навчитися нових технік приготування десертів та нових рецептів, а потім частувати ними рідних і близьких. — с Кристиной Кльовой.

наверх