Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Портрети козинців: Олена Францівна Рудик

Депутата Козинської селищної ради Олену Францівну Рудик, у селищі знають усі. Маючи велике серце, широку душу і неспокійний характер вона завжди хотіла допомагати односельцям, саме тому її двічі обирали депутатом Козинської ради по виборчому окрузі № 5 (с.Рудики).
За часів депутатства Олени Францівни, на підпорядкованому їй окрузі заасфальтували дорогу, до цього там була звичайна ґрунтова дорога. Завдяки Козинській селищній раді та на клопотання депутата Олени Рудик вулицями Рудиків провели освітлення. Тоді ж почав курсувати шкільний автобус від Козина до Рудиків, який відвозив і забирав дітей.
«Співпраця із Козинською селищною радою, яку на той час очолював Микола Микитович Федоренко, була тісною. Я завжди відстоювала інтереси жителів Рудиків. Я добре розуміла усі їх проблеми, адже і сама проживаю на даному окрузі», - розповіла жінка.
Послідовником Олени Рудик став Олексій Погребний, про нього жінка відгукується схвально.
Рідні, завжди підтримували її активну громадянську позицію. За часів депутатства, Олена Францівна Рудик працювала, завідуючою базою відпочинку. Була членом батьківського комітету у школі, де навчалася її внучка. А депутатською діяльністю, вирішила зайнятися, бо хотіла допомагати людям. Жінка і сьогодні допомагає односельцям, які за старою звичкою звертаються до неї. Нинішня влада селища в особі Валерія Володимировича Гартіка, також відгукуються на прохання жінки. «Я дуже задоволена результатами своєї роботи. Коли людям добре, то і мені приємно», - зазначила Олена Францівна.
Олена Францівна має нагороди від Президента України, від адміністрації обласної ради та Козинської селищної ради.

наверх