Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Портрети козинців: педагог і музикант Ольга Мухіна

Ольга Миколаївна Мухіна всю свою 45-річну діяльність присвятила служінню мистецтву, а також навчанню та вихованню дітей. Народилась 13 лютого 1954 року в місті Самарканді в Узбекистані, куди була евакуйована родина Ольги Миколаївни на початку Другої світової війни. Там закінчила загальноосвітню і музичну школи і поступила навчатися у Самаркандське музичне училище на відділ хорового диригування. Після закінчення закладу працювала в м.Джамбаї в музичній школі №10. Це був початок трудової діяльності сповненої творчої енергії і сили. Потім, так склалися обставини, що довелось переїхати в Україну в м.Горлівку. Там Ольга Миколаївна створила сім’ю і працювала в дошкільному дитячому закладі №108 на посаді музичного керівника.
У 1985 році сім’я переїхала в смт Козин і Ольга Миколаївна прийшла працювати в дитячу музичну школу викладачем фортепіано і сольфеджіо. З 1993 року працювала в Обухівській музичній школі на посаді викладача і концертмейстера. Робота була дуже цікава і творча. Педагог разом зі своїми учнями завжди приймала активну участь у конкурсах, вела концертну діяльність.
У 2005 році Ольга Миколаївна знову повернулась у Козинську ДШМ, де і працює до сьогодні. Вона виховала і прищепила любов до мистецтва багатьом талановитим дітям. Випускниця Ольги Миколаївни - Чеснокова Анастасія навчається в Київському інституті музики ім.Глієра. Серед її учнів багато переможців районних, обласних, всеукраїнських конкурсів. Ольгу Миколаївну люблять і поважають у колективі. Вона завжди допоможе молодим спеціалістам у роботі своєю порадою і досвідом.

наверх