Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Поштове відділення - зв’язуюча ланка

Раніше пошта була чи не єдиним джерелом комунікації. Незважаючи на засилля новітніх електронних поштових ресурсів та комп’ютерних мереж, робота працівників поштового відділення зв’язку, все ж залишається необхідною. У поштовому відділенні смт. Козин, який очолює Кокотун Аліна Юріївна працюють п’ять працівників, троє із них листоноші: Світлана Олексіївна Трохимець, Алла Григорівна Костиненко та Наталія Борисівна Коваленко. Їх роботу не можна назвати легкою, на кожному кроці доводиться долати труднощі — це й поламані поштові скриньки, й відсутність табличок з адресами на будинках та ще й примхи природи. І в сніг, і в дощ, поштарі все одно намагаються зробити все, щоб газети, журнали чи листи вчасно отримували там, де на них чекають. Жінкам цієї професії доводиться приділяти увагу кожному клієнту - а це переважно пенсіонери та люди літнього віку. Втім, листоноші, які працюють у Козині уже понад десять років щодня виходять на роботу. Листоноша Алла Григорівна розповіла, що хоча робота і не легка, адже щодня доводиться долати десятки кілометрів, курсуючи Козином, нести важкі сумки із кореспонденцією, проте змінювати її, жінка не планує.
Оператори Людмила Миколаївна Чиженко і Марія Валеріївна Тока, також мають чимало роботи. Сьогодні, послуги пошти не обмежуються відправкою кореспонденції та прийомом посилок. Тут можна заплатити комунальні платежі, отримати пенсію, відправити грошовий переказ. А все, що стосується фінансів, потребує особливої уваги та скрупульозності.
Ми запитали у козинців чи користуються вони послугами пошти. Ось що вони відповіли:
Валентина 17 років: поштою, звісно ж, користуюся, але тільки електронною. В інтернет-спільнотах спілкуюсь із друзями, одногрупниками. Як підписати конверт для відправлення листа знаю. Вивчали ще у школі, але особисто я, ніколи цього не робила.
Олександр 36 років: Паперові листи не пишу і ніколи не писав. Але активно замовляю посилки, які потім забираю на пошті. Користуюся послугами як Укрпошти, так приватних поштових відділень.
Марія 42: Ми з сім’єю часто замовляємо речі в інтернет-магазинах, зокрема, у китайських та американських. Вони надсилають посилки на поштове відділення. Мені зручно, адже не треба нікуди їхати. До того ж, якщо одразу не забрала, то впевнена, що посилка не пропаде, її збережуть.
Ми щиро вітаємо усіх працівників відділення поштового зв’язку смт Козин із професійним святом! Та дякуємо Вам, за вашу нелегку, але таку потрібну роботу!

наверх