Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Погода

Повідомлення про громадське обговорення регуляторного акту

Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення Козинської селищної ради „Про викладення Положення про порядок залучення коштів замовників на розвиток інфраструктури смт.Козин, типових бланків та форм, пов’язаних з введенням в дію порядку залучення коштів на розвиток інфраструктури смт.Козин в новій редакції та затвердження нормативу загальної кошторисної вартості будівництва (добудови) реконструкції тощо) об’єктів із розрахунку на 1 кв.м. їх загальної площі” та аналізу його регуляторного впливу.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є Козинська селищна рада.

Метою прийняття цього регуляторного акту є – врегулювання взаємовідносин, що виникають між замовниками будівництва об’єктів нерухомого майна на території смт.Козин та Козинської селищною радою щодо участі в розвитку інфраструктури смт.Козин.

Дія цього регуляторного акта поширюватиметься на всю територію Козинської селищної ради Обухівського району Київської області, а його вимоги будуть обов’язкові для виконання всіма фізичними та юридичними особами, що здійснюють будівництво об’єктів нерухомого майна (крім земельної ділянки) на території Козинської селищної ради Обухівського району Київської області.

Проект рішення з усіма додатками Козинської селищної ради „Про викладення Положення про порядок залучення коштів замовників на розвиток інфраструктури смт.Козин, типових бланків та форм, пов’язаних з введенням в дію порядку залучення коштів на розвиток інфраструктури смт.Козин в новій редакції та затвердження нормативу загальної кошторисної вартості будівництва (добудови) реконструкції тощо) об’єктів із розрахунку на 1 кв.м. їх загальної площі” та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено шляхом розміщення на офіційному сайті Козинської селищної ради - www.kosin.org.ua.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення Козинської селищної ради „Про викладення Положення про порядок залучення коштів замовників на розвиток інфраструктури смт.Козин, типових бланків та форм, пов’язаних з введенням в дію порядку залучення коштів на розвиток інфраструктури смт.Козин в новій редакції та затвердження нормативу загальної кошторисної вартості будівництва (добудови) реконструкції тощо) об’єктів із розрахунку на 1 кв.м. їх загальної площі” та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного розпорядження та аналізу його регуляторного впливу прийматимуться Козинською селищною радою поштою на адресу:

  • 08711, Київська область, Обухівський район, смт.Козин, вул.Партизанська 2;
  • факсом - (044) 251-65-83;
  • на електронну адресу – kozynrada@ukr.net

Додатки:

  1. ПРОЕКТ рішення-положення про порядок залучення коштів в новій редакції 3
  2. Положення про пайову участь
  3. Додаток №2
  4. Договір пайової участі
наверх