Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Повідомлення про результати громадського обговорення проекту містобудівної документації: «Детальний план території смт. Козин Обухівського району Київської області (частини населеного пункту). Внесення змін в частині коригування проїздів загального користування в урочищі "Домаха"»

ПОВІДОМЛЕННЯ

про результати громадського обговорення проекту містобудівної документації: «Детальний план території смт. Козин Обухівського району Київської області (частини населеного пункту). Внесення змін в частині коригування проїздів загального користування в урочищі "Домаха"».

20 грудня 2019 року відбулись громадські збори з обговорення проекту містобудівної документації: «Детальний план території смт. Козин Обухівського району Київської області (частини населеного пункту). Внесення змін в частині коригування проїздів загального користування в урочищі "Домаха"».

Присутніми за участі проектувальника - Фізичної особи-підприємеця Мірводи Наталії Володимирівни, було розглянуто розроблену містобудівну документацію, обговорено зміни які вносяться до раніше затвердженої документації, про існуючі планувальні обмеження, про переважні та допустимі види забудови земельної ділянки, містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки, інженерне забезпечення території, вулично-дорожню мережу, основні техніко-економічні показники, тощо

Заслухавши усні та письмові пропозиції та запитання всіх присутніх, громадські збори вирішили:

1. Розглянути надані пропозиції та за результатами розгляду у місячний строк надати відповідь заявнику про їх врахування або обґрунтовану відмову.
2. Вважати проведення громадських зборів (слухань) успішними та доручити секретаріату зборів підготувати протокол громадських слухань та опублікувати на офіційному сайті.
3 .Подати містобудівну документацію на розгляд архітектурно-містобудівної ради.
4. Після розгляду містобудівної документації на архітектурно-містобудівній раді, подати на затвердження сесії Козинської селищної ради.
5. Затвердити результати громадських зборів та вважати їх закритими

За результатами розгляду пропозиції Колінченко Надії Василівни та Пертіни Ірини по коригуванню проїздів загального користування біля їхніх земельних ділянок, замовником на проектувальником було прийнято рішення про врахування цієї пропозиції та доопрацювання містобудівної документації.

наверх