Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

СВЯТКУЙМО ВЕЛИКДЕНЬ БЕЗПЕЧНО

Питання безпечного святкування Великодня та проведення богослужінь в умовах здійснення карантинних заходів сьогодні актуальне як ніколи. Враховуючи складну епідеміологічну ситуацію, що несе в собі небезпеку життю та здоров’ю людей та з урахуванням нормативно-правових документів щодо карантинних обмежень, керівництво надає рекомендації щодо організації Великодніх урочистостей та обрядів.
У храмах смт Козин проводитимуться богослужіння, на яких можуть бути присутніми ОДНОЧАСНО не більше 10 осіб з врахуванням безпечної дистанції та використанням засобів захисту (масок, респіраторів). Великодні богослужіння проводитимуться просто неба ( на відкритому повітрі), не заходячи до приміщення.
Козинська селищна рада надала усі необхідні засоби захисту, а комунальні підприємства Козина проведуть дезінфекцію біля храмів.
Задля безпеки прихожан просимо уникати прямого контакту священнослужителів із віруючими і самих вірян між собою під час організації богослужінь чи проведення церковних обрядів.
Не забувати, обов’язково одягати медичні маски, та застосовувати антисептики для рук.

Лише спільними зусиллями та системною роботою ми зможемо зупинити поширення гострої респіраторної хвороби (COVID-19), гарантуючи для всіх свободу віросповідання, аби як найшвидше повернутися до звичного ритму життя.
Будьмо пильними, завбачливими та уважними, адже максимальне уникнення можливої загрози може врятувати нас!

наверх