Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Прихід весни вже незабаром

Цьогорічний ранній прихід весни спонукає садівників та озеленювачів приступити до своєї роботи дещо раніше ніж зазвичай. І хоча роботи на городі чи в саду нині не так багато, як улітку або всередині весни, але відпочивати вже ж ніколи. Тож працівники з благоустрою ТОВ «Маєток-2009» вже взялися впорядковувати закріплені за ними клумби.
Учора працівник ТОВ «Маєток – 2009» Ян Чиженко розпакував кущі штамбових троянд «Ruby Ice», які ростуть біля Козинської селищної ради. Через відсутність морозів, на них уже з’явилися бруньки і з першими променями весняного сонечка вони одразу розпустяться. Також чоловік обробив кущі розчином від шкідників та стимулятором росту.
Зазначимо, що штамбові троянди, які є окрасою центральної клумби, мають вигляд не звичних для всіх квітучих кущів, а невеликі деревця, які при належному догляді мають зверху акуратну зелену «кульку», рясно прикрашену квітами. Штамбові троянди, при належному укритті стійко витримують суворі зими і починають цвісти раніше своїх кущових «родичів». За словами озеленювача, такі троянди витримують морози до 5 градусів, тому навіть, якщо і буде пониження температури, то воно не вплине на ріст рослин.
Наступними роботами для озеленювачів стане підрізання кущів самшиту та впорядкування ділянки біля автомобільної стоянки.

наверх