Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ПРИЄМНІ СПОГАДИ ВІД «РОКСОЛАНИ»

Колектив танців народів світу "Роксолана" продемонстрував власний відео матеріал у якому поділився з нами своїми приємними спогадами! Нагадаємо, що "Роксолана" працює в Козинському Будинку культури з 2011 року. Незмінним керівником колективу є Богдана Малишева. Спочатку тут навчали тільки східним танцям. Адже це чарівний, інтригуючий, пластичний та дуже жіночний танець, який допомагає жінці розкритися по-новому.
Із часом хореограф та керівник колективу Богдана Малишева розширила хореографію та почала навчати дівчат танцям народів світу: експресивні іспанські танці, яскраві індійські та, звичайно ж, загадкові східні танці.
На час карантину, довелося припинити заняття, але і сама Богдана і її підопічні дуже скучили за їхніми репетиціями, концертами та участю у різноманітних конкурсах і фестивалях. Тому вирішили згадати, яким цікавим та насиченим було життя «Роксолани» до карантину. У відео продемонстровані фрагменти виступів із новорічної казки про Аладіна, традиційного заходу «Осіння феєрія». Колектив «Роксолана» часто брав участь у різноманітних концертах, як у стінах рідного Будинку культури так і в гостях. Щоразу вихід на сцену красунь - «Роксолан» - супроводжувався оваціями та справжнім захопленням, адже дівчата демонстрували пластику рухів оповиту таємничістю, феєрією кольорів, блиску та розмаїттям костюмів, що завжди заворожували глядачів і тримали у полоні до кінця їх виступу.

наверх