Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Про реєстрацію довірених осіб кандидата на посаду Козинського селищного голови Обухівського району Київської області на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Козинська селищна територіальна виборча комісія Обухівського району Київської області

П О С Т А Н О В А

вул. Партизанська, 2, смт Козин, Обухівський район, Київська область,
1 поверх приміщення селищної ради

Про реєстрацію довірених осіб кандидата на посаду Козинського селищного голови Обухівського району Київської області на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

До Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області 30 вересня 2020 року надійшло подання від кандидата на посаду Козинського селищного голови Обухівського району Київської області від Київської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» Гартіка Валерія Володимировича про реєстрацію довірених осіб на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020.

Розглянувши зазначене подання та додані до нього документи, Козинська селищна територіальна виборча комісія Обухівського району Київської області встановила.

Згідно з частинами четвертою, п’ятою, шостою статті 238 Виборчого кодексу України кандидат на посаду сільського, селищного, міського (міст з кількістю виборців до 75 тисяч осіб) голови, старости села, селища може мати не більше трьох довірених осіб.

Довіреною особою кандидата може бути громадянин України, який відповідно до статті 70 Конституції України має право голосу на виборах. Не може бути довіреною особою кандидата:
1) член виборчої комісії;
2) представник організації партії у виборчій комісії Автономної Республіки Крим, обласній, районній, міській, районній у місті, селищній, сільській (територіальній громаді з кількістю виборців 10 тисяч і більше), уповноважена особа організації парті;
3) посадова чи службова особа органу виконавчої влади, органів прокуратури або суду, правоохоронних органів, інших державних органів, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування;
4) військовослужбовець, поліцейський, співробітник Служби безпеки України, особа рядового чи начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби України;
5) особа, яка проходить альтернативну (невійськову) службу;
6) особа, яка має судимість за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину, що не погашена або не знята у встановленому законом порядку.
Довірені особи кандидата реєструються відповідною територіальною виборчою комісією за поданням кандидата.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 238 Виборчого кодексу України, Козинська селищна територіальна виборча комісія Обухівського району Київської області постановляє:

1. Зареєструвати довіреними особами від кандидата на посаду Козинського селищного голови Обухівського району Київської області від Київської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» Гартіка Валерія Володимировича на перших місцевих виборах 25 жовтня таких осіб:
1) Гартік Антон Валерійович;
2) Гартік Лілія Олександрівна;
3) Бородіна Тетяна Олександрівна.

2. Видати довіреним особам кандидата посвідчення за встановленою формою.

3. Цю постанову оприлюднити в визначений Козинською селищною територіальною виборчою комісією Обухівського району Київської області спосіб.

Голова Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області Л. Стопник

Секретар засідання Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області Н. Гартік

наверх