Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Про реєстрацію довіреної особи кандидата в депутати Козинської селищної ради Обухівського району Київської області в багатомандатному виборчому окрузі № 4 на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Козинська селищна територіальна виборча комісія Обухівського району Київської області

П О С Т А Н О В А

вул. Партизанська, 2, смт Козин, Обухівський район, Київська область, 1 поверх приміщення селищної ради

Про реєстрацію довіреної особи кандидата в депутати Козинської селищної ради Обухівського району Київської області в багатомандатному виборчому окрузі № 4 на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

До Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області 19 жовтня 2020 року надійшло подання від кандидата в депутати Козинської селищної ради Обухівського району Київської області в багатомандатному виборчому окрузі № 4 Аршевського Михайла Олександровича про реєстрацію довіреної особи на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020.
Розглянувши зазначене подання та додані до нього документи, Козинська селищна територіальна виборча комісія Обухівського району Київської області встановила.

Згідно з частинами другою статті 238 Виборчого кодексу України кандидат у депутати сільської, селищної, міської ради (територіальної громади з кількістю виборців до 10 тисяч) може мати не більше двох довірених осіб.

Довіреною особою кандидата може бути громадянин України, який відповідно до статті 70 Конституції України має право голосу на виборах. Не може бути довіреною особою кандидата:
1) член виборчої комісії;
2) представник організації партії у виборчій комісії Автономної Республіки Крим, обласній, районній, міській, районній у місті, селищній, сільській (територіальній громаді з кількістю виборців 10 тисяч і більше), уповноважена особа організації парті;
3) посадова чи службова особа органу виконавчої влади, органів прокуратури або суду, правоохоронних органів, інших державних органів, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування;
4) військовослужбовець, поліцейський, співробітник Служби безпеки України, особа рядового чи начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби України;
5) особа, яка проходить альтернативну (невійськову) службу;
6) особа, яка має судимість за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину, що не погашена або не знята у встановленому законом порядку.
Довірені особи кандидата реєструються відповідною територіальною виборчою комісією за поданням кандидата.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 238 Виборчого кодексу України, Козинська селищна територіальна виборча комісія Обухівського району Київської області постановляє:

1. Зареєструвати довіреною особою від кандидата в депутати Козинської селищної ради Обухівського району Київської області в багатомандатному виборчому окрузі № 4 Аршевського Михайла Олександровича на перших місцевих виборах 25 жовтня таку особу:
1) Ільницький Юрій Миколайович.

2. Видати довіреній особі кандидата посвідчення за встановленою формою.

3. Цю постанову оприлюднити в визначений Козинською селищною територіальною виборчою комісією Обухівського району Київської області спосіб.

Голова Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області Л. Стопник

Секретар засідання Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області Н. Гартік

наверх