Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Про реєстрацію довіреної особи кандидата в депутати Козинської селищної ради Обухівського району Київської області в багатомандатному виборчому окрузі № 5 на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Козинська селищна територіальна виборча комісія Обухівського району Київської області

П О С Т А Н О В А

вул. Партизанська, 2, смт Козин, Обухівський район, Київська область, 1 поверх приміщення селищної ради

Про реєстрацію довіреної особи кандидата в депутати Козинської селищної ради Обухівського району Київської області в багатомандатному виборчому окрузі № 5 на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

До Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області 22 жовтня 2020 року надійшла заява офіційного спостерігача від кандидата на посаду Козинського селищного голови Обухівського району Київської області Гартіка Валерія Володимировича на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року Тараповського Євгенія Валерійовича про складення своїх повноважень.

Відповідно до частини одинадцятої статті 239 Виборчого кодексу України офіційний спостерігач має право у будь-який час звернутися до відповідної виборчої комісії із заявою про складення своїх повноважень. На підставі такої заяви виборча комісія приймає рішення про скасування реєстрації офіційного спостерігача, копія якого видається або направляється відповідно кандидату, уповноваженій особі організації партії у відповідному виборчому окрузі.

Враховуючи викладене, керуючись частиною одинадцятою статті 239 Виборчого кодексу України, Козинська селищна територіальна виборча комісія Обухівського району Київської області постановляє:

1. Скасувати реєстрацію офіційного спостерігача від кандидата на посаду Козинського селищного голови Обухівського району Київської області Гартіка Валерія Володимировича на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року - Тараповського Євгенія Валерійовича.

2. Видати кандидату копію цієї постанови.

3. Цю постанову оприлюднити в визначений Козинською селищною територіальною виборчою комісією Обухівського району Київської області спосіб: на стенді офіційних оголошень комісії та на веб-сайті Козинської селищної ради.

Голова Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області Л. Стопник

Секретар Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області О. Потапенко

наверх