Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Про реєстрацію офіційних спостерігачів від кандидата в депутати Козинської селищної ради Обухівського району Київської області в багатомандатному виборчому окрузі № 1 з виборів депутатів Козинської селищної ради Обухівського району Київської області на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Козинська селищна територіальна виборча комісія Обухівського району Київської області

П О С Т А Н О В А

вул. Партизанська, 2, смт Козин, Обухівський район, Київська область, 1 поверх приміщення селищної ради

Про реєстрацію офіційних спостерігачів від кандидата в депутати Козинської селищної ради Обухівського району Київської області в багатомандатному виборчому окрузі № 1 з виборів депутатів Козинської селищної ради Обухівського району Київської області на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

До Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області 19 жовтня 2020 року надійшло подання від кандидата в депутати Козинської селищної ради Обухівського району Київської області в багатомандатному виборчому окрузі № 1 з виборів депутатів Козинської селищної ради Обухівського району Київської області Гартіка Михайла Володимировича на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року про реєстрацію офіційних спостерігачів на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020.
Розглянувши зазначене подання та додані до нього документи, Козинська селищна територіальна виборча комісія Обухівського району Київської області встановила.

Відповідно до частин першої–пʼятої статті 239 Виборчого кодексу України у виборчому процесі можуть брати участь офіційні спостерігачі від кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови.

Офіційний спостерігач від кандидата реєструється виборчою комісією за поданням кандидата у відповідному територіальному виборчому окрузі.
Подання про реєстрацію офіційного спостерігача за підписом кандидата вноситься до відповідної територіальної виборчої комісії не пізніш як за п’ять днів до дня голосування (на паперовому носії та в електронному вигляді).
Офіційним спостерігачем може бути виборець (крім офіційних спостерігачів від іноземних держав, міжнародних організацій). Офіційним спостерігачем не може бути: 1) особа, яка є громадянином (підданим) держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором або державою-окупантом; 2) особа, пропозиції стосовно якої ініційовано або внесено державою, визнаною Верховною Радою України державою-агресором або державою-окупантом; 3) член виборчої комісії; 4) посадова або службова особа органу виконавчої влади, органів прокуратури або суду, правоохоронних органів, інших державних органів, органів влади Автономної Республіки Крим чи органів місцевого самоврядування; 5) військовослужбовець, поліцейський, співробітник Служби безпеки України, особа рядового чи начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби України; 6) особа, яка проходить альтернативну (невійськову) службу; 7) особа, яка має судимість за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, кримінального правопорушення проти виборчих прав громадян чи корупційного кримінального правопорушення, що не погашена або не знята в установленому законом порядку.
Виборча комісія здійснює реєстрацію офіційних спостерігачів у відповідному виборчому окрузі, забезпечує виготовлення та видачу відповідних посвідчень за формою, встановленою Центральною виборчою комісією, не пізніше ніж на третій день після внесення подання.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 239 Виборчого кодексу України, Козинська селищна територіальна виборча комісія Обухівського району Київської області постановляє:

1. Зареєструвати офіційними спостерігачами від кандидата в депутати Козинської селищної ради Обухівського району Київської області в багатомандатному виборчому окрузі № 1 з виборів депутатів Козинської селищної ради Обухівського району Київської області Гартіка Михайла Володимировича на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року таку особу:
1) Антоненко Олександр Олександрович.

2. Видати офіційному спостерігачу кандидата посвідчення за встановленою формою.

3. Цю постанову оприлюднити в визначений Козинською селищною територіальною виборчою комісією Обухівського району Київської області спосіб.

Голова Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області Л. Стопник

Секретар засідання Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області Н. Гартік

наверх