Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Про скасування реєстрації кандидата в депутати Козинської селищної ради Обухівського району Київської області в багатомандатному виборчому окрузі № 3 з виборів депутатів Козинської селищної ради Обухівського району Київської області від КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ», на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Козинська селищна територіальна виборча комісія Обухівського району Київської області

П О С Т А Н О В А

вул. Партизанська, 2, смт Козин, Обухівський район, Київська область, 1 поверх приміщення селищної ради

Про скасування реєстрації кандидата в депутати Козинської селищної ради Обухівського району Київської області в багатомандатному виборчому окрузі № 3 з виборів депутатів Козинської селищної ради Обухівського району Київської області від КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ», на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

До Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області 28 вересня 2020 року звернувся кандидат в депутати Козинської селищної ради Обухівського району Київської області в багатомандатному виборчому окрузі № 3 Боровик Антон Андрійович від КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року із заявою про відмову від балотування.

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 231 Виборчого кодексу України територіальна виборча комісія приймає рішення про скасування реєстрації кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови, про скасування реєстрації окремого кандидата у депутати у багатомандатному виборчому окрузі (під час виборів депутатів сільських, селищних, міських рад (територіальних громад з кількістю виборців до 10 тисяч) у разі звернення кандидата у депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови не пізніш як за дев’ятнадцять днів до дня голосування із заявою про відмову від балотування. Така заява може бути засвідчена в порядку, встановленому Законом України "Про нотаріат", або подана до відповідної виборчої комісії особисто.
У разі надходження такого звернення, зазначеного у пункті 1 частини першої статті 239 Виборчого кодексу України, територіальна виборча комісія приймає рішення про скасування реєстрації кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови, кандидата у депутати у триденний строк з дня надходження звернення, але не пізніш як за вісімнадцять днів до дня голосування.
Відповідно до частини другої статті 231 Виборчого кодексу України територіальна виборча комісія розглядає питання про скасування реєстрації кандидата у депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови у присутності такого кандидата. Про час розгляду такого питання зазначена особа повідомляється не пізніш як у день, що передує дню розгляду. У разі відсутності зазначених осіб, належним чином повідомлених про засідання з розгляду цього питання, питання розглядається територіальною виборчою комісією за відсутності зазначених осіб.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 231 Виборчого кодексу України, Козинська селищна територіальна виборча комісія Обухівського району Київської області постановляє:

1. Скасувати реєстрацію кандидата в депутати Козинської селищної ради Обухівського району Київської області в багатомандатному виборчому окрузі № 3 Боровика Антона Андрійовича від КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

2. Цю постанову оприлюднити в визначений Козинською селищною територіальною виборчою комісією Обухівського району Київської області спосіб.

3. Відомості про скасування реєстрації кандидата передати для оприлюднення на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії у встановленому нею порядку.

Голова Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області Л. Стопник

Секретар засідання Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області Н. Гартік

наверх