Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Про виготовлення плакатів, що роз’яснюють порядок голосування та відповідальність за порушення законодавства про вибори депутатів

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Козинська селищна територіальна виборча комісія Обухівського району Київської області

П О С Т А Н О В А

вул. Партизанська, 2, смт Козин, Обухівський район, Київська область, 1 поверх приміщення селищної ради

Про виготовлення плакатів, що роз’яснюють порядок голосування та відповідальність за порушення законодавства про вибори депутатів

Відповідно до частини першої статті 246 Виборчого кодексу України (далі – Кодекс) у приміщенні для голосування або безпосередньо перед ним дільнична виборча комісія в обов’язковому порядку розміщує виготовлені територіальною виборчою комісією за рахунок бюджетних коштів плакати, що роз’яснюють порядок голосування та відповідальність за порушення законодавства про вибори депутатів, за формою, затвердженою Центральною виборчою комісією.
Постановою Центральної виборчої комісії України від 2 жовтня 2020 року № 329 затверджено форму і текст плакатів, що роз’яснюють:

- порядок голосування на місцевих виборах;
- відповідальність за порушення законодавства про місцеві вибори.

Керуючись статтею 246 Виборчого кодексу України, Постановою Центральної виборчої комісії України від 2 жовтня 2020 року № 329, Козинська селищна територіальна виборча комісія Обухівського району Київської області постановляє:

1. Виготовити плакати, що роз’яснюють порядок голосування та відповідальність за порушення законодавства про вибори депутатів, за формою, затвердженою Центральною виборчою комісією (додатки 1, 2).

2. Встановити, що плакати виготовляються із розрахунку по одному примірнику кожного плаката на кожну виборчу дільницю.

3. Встановити, що плакати виготовляються друкарським способом на одному аркуші офсетного паперу щільністю не менше ніж 90 г/м2, формату А2 без глянцевого покриття, з уникненням переносів слів, використанням контрасту між текстом та фоном плаката та без зображень, що перекриваються текстом.
У нижньому правому куті плакатів розміщується матричний двовимірний QR-код для переходу за посиланням з мобільних пристроїв на доступні формати плакатів для осіб з порушенням здоров’я (у зв’язку з інвалідністю, тимчасовим розладом здоров’я, віком), що забезпечують переклад інформації, відображеної на плакаті, на українську жестову мову, відтворення інформації в аудіоформаті та спеціальному текстовому цифровому форматі, доступному для осіб з порушеннями зору, із використанням контрастних темних (чорних) шрифтів Verdana i Arial на світлому фоні або світлих (білих) шрифтів на темному фоні. Розмір зображення зазначеного QR-коду має бути не менше 25 на 25 міліметрів.

4. Цю постанову надіслати комунальному видавничо-поліграфічному підприємству «Обухівська друкарня» Обухівської районної ради.

5. Цю постанову оприлюднити в визначений Козинською селищною територіальною виборчою комісією Обухівського району Київської області спосіб.

Голова Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області Л. Стопник
Секретар засідання Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області Н. Гартік

Завантажити текст плакатів у форматі .doc

наверх