Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Про відмову в реєстрації офіційних спостерігачів від Київської обласної організації Політичної партії «Удар (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Козинська селищна територіальна виборча комісія Обухівського району Київської області

П О С Т А Н О В А

вул. Партизанська, 2, смт Козин, Обухівський район, Київська область, 1 поверх приміщення селищної ради

Про відмову в реєстрації офіційних спостерігачів від Київської обласної організації Політичної партії «Удар (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

До Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області 19 жовтня 2020 року надійшло подання від представника Київської обласної організації Політичної партії «Удар (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» у територіальній виборчій комісії разом з іншими документами щодо реєстрації офіційних спостерігачів від Київської обласної організації Політичної партії «Удар (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» в єдиному багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Обухівської районної ради Київської області на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.
Розглянувши зазначені документи, Козинська селищна територіальна виборча комісія Обухівського району Київської області встановила їх невідповідність вимогам Виборчого кодексу України.

Відповідно до частин другої, четвертої статті 239 Виборчого кодексу України офіційний спостерігач від кандидата, організації партії реєструється виборчою комісією за поданням кандидата, представника організації партії у виборчій комісії чи уповноваженої особи організації партії у єдиному багатомандатному або відповідному територіальному виборчому окрузі.

Подання про реєстрацію офіційного спостерігача за підписом кандидата, представника організації партії у територіальній виборчій комісії або уповноваженої особи організації партії вноситься до відповідної територіальної виборчої комісії не пізніш як за п’ять днів до дня голосування (на паперовому носії та в електронному вигляді).

Відповідно до частин п’ятої, шостої статті 239 Виборчого кодексу України виборча комісія здійснює реєстрацію офіційних спостерігачів у відповідному виборчому окрузі, забезпечує виготовлення та видачу відповідних посвідчень за формою, встановленою Центральною виборчою комісією, не пізніше ніж на третій день після внесення подання.

Підставою для відмови у реєстрації офіційного спостерігача може бути лише недотримання вимог, встановлених частинами першою - четвертою статті 239, частиною третьою статті 58 Виборчого кодексу України.

Враховуючи викладене, керуючись частинами другою, четвертою, пʼятою, шостою статті 239 Виборчого кодексу України, Козинська селищна територіальна виборча комісія Обухівського району Київської області постановляє:

1. Відмовити в реєстрації офіційних спостерігачів від Київської обласної організації Політичної партії «Удар (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» в єдиному багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Обухівської районної ради Київської області на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

2. Копію цієї постанови видати представнику Київської обласної організації Політичної партії «Удар (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

3. Цю постанову оприлюднити у визначений Козинською селищною територіальною виборчою комісією Обухівського району Київської області спосіб.

Голова Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області Л. Стопник

Секретар засідання Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області Н. Гартік

наверх