Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Про відмову в реєстрації представника Київської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське обʼєднання «Батьківщина» у Козинській селищній територіальній виборчій комісії з правом дорадчого голосу на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Козинська селищна територіальна виборча комісія Обухівського району Київської області

П О С Т А Н О В А

вул. Партизанська, 2, смт Козин, Обухівський район, Київська область,
1 поверх приміщення селищної ради «24» вересня 2020 року № __

Про відмову в реєстрації представника Київської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське обʼєднання «Батьківщина» у Козинській селищній територіальній виборчій комісії з правом дорадчого голосу на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

До Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області 22 вересня 2020 року надійшла заява Київської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське обʼєднання «Батьківщина» разом з іншими документами щодо реєстрації представника у Козинській селищній територіальній виборчій комісії з правом дорадчого голосу на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Розглянувши зазначені документи, Козинська селищна територіальна виборча комісія Обухівського району Київської області встановила їх невідповідність вимогам Виборчого кодексу України.

Віповідно до частин першої, третьої, четвертої статті 236 Виборчого кодексу України організація партії, яка висунула кандидатів у депутати Автономної Республіки Крим, обласної, районної, районної у місті, а також міської, сільської, селищної ради (територіальної громади з кількістю виборців 10 тисяч і більше), має право делегувати одного представника до територіальної виборчої комісії з правом дорадчого голосу, який уповноважений представляти інтереси організації партії у територіальній виборчій комісії під час виборчого процесу. Кандидатура представника організації партії у виборчій комісії затверджується керівним органом організації партії.

Заява про реєстрацію представника організації партії у виборчій комісії, підписана керівником організації партії та скріплена печаткою організації партії, копія рішення керівного органу організації партії про затвердження кандидатури представника організації партії у територіальній виборчій комісії можуть подаватися до відповідної виборчої комісії одночасно із заявою про реєстрацію кандидатів у депутати від організації партії.

У разі порушення вимог, встановлених частинами першою - третьою статті 236 Виборчого кодексу України, відповідна територіальна виборча комісія відмовляє в реєстрації представника організації партії у виборчій комісії.
Враховуючи викладене, керуючись статтями 206, 236 Виборчого кодексу України, Козинська селищна територіальна виборча комісія Обухівського району Київської області постановляє:

1. Відмовити в реєстрації представника Київської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське обʼєднання «Батьківщина» у Козинській селищній територіальній виборчій комісії з правом дорадчого голосу на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

2. Копію цієї постанови видати представнику Київської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське обʼєднання «Батьківщина».

3. Цю постанову оприлюднити у визначений Козинською селищною територіальною виборчою комісією Обухівського району Київської області спосіб.

- Голова Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області Л. Стопник
- Секретар засідання Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області Н. Гартік

наверх