Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Про визначення кількості виборчих бюлетенів для голосування на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Козинська селищна територіальна виборча комісія Обухівського району Київської області

П О С Т А Н О В А

вул. Партизанська, 2, смт Козин, Обухівський район, Київська область, 1 поверх приміщення селищної ради

Про визначення кількості виборчих бюлетенів для голосування на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

Відповідно до статті 242 Виборчого кодексу України, Постанови ЦВК від 24 вересня 2020 року № 295, Постанови ЦВК від 2 жовтня 2020 року № 330 селищна територіальна виборча комісія, яка встановлює результати відповідних місцевих виборів, на підставі договору, укладеного між нею і поліграфічним підприємством, забезпечує виготовлення виборчих бюлетенів для голосування на місцевих виборах відповідно - не пізніш як за п’ять днів до дня голосування та отримує виготовлені виборчі бюлетені не пізніш як за чотири дні до дня голосування в упаковці підприємства-виготовлювача на підставі акта приймання-передачі за формою, встановленою Центральною виборчою комісією.

Виборчі бюлетені виготовляються підприємством-виготовлювачем для кожної виборчої дільниці кожного виборчого округу, як правило, у кількості:
для кожної звичайної виборчої дільниці – у кількості, що на 0,5 відсотка перевищує кількість виборців, включених до попереднього списку виборців на виборчій дільниці, з можливим відхиленням зазначеної кількості з урахуванням кратності розміщення виборчих бюлетенів у межах поліграфічного листа під час їх виготовлення;

для кожної спеціальної виборчої дільниці – у кількості, що на 0,5 відсотка перевищує орієнтовну кількість виборців, які будуть включені до списку виборців на виборчій дільниці, визначену з урахуванням кількості ліжко-місць у відповідному стаціонарному закладі охорони здоров’я, а також максимально можливої кількості членів дільничних виборчих комісій відповідних виборчих дільниць, які включатимуться до списків виборців на таких дільницях, з можливим відхиленням зазначеної кількості з урахуванням кратності розміщення виборчих бюлетенів у межах поліграфічного листа під час їх виготовлення.
Кількість виборчих бюлетенів, що обумовлюється в договорі про виготовлення виборчих бюлетенів, визначається відповідними територіальними виборчими комісіями не пізніш як за одинадцять днів до дня голосування:

для звичайних виборчих дільниць – на підставі наданих їм органами ведення Державного реєстру виборців відомостей про кількість виборців, включених до попередніх списків виборців на звичайних виборчих дільницях, після виготовлення таких списків виборців;

для спеціальних виборчих дільниць – на підставі наданих їм дільничними виборчими комісіями спеціальних виборчих дільниць відомостей з урахуванням кількості ліжко-місць у відповідному закладі охорони здоров’я, визначеної на підставі відомостей, поданих керівниками відповідних стаціонарних закладів охорони здоров’я, а також максимальної кількості членів дільничної виборчої комісії, визначеної частиною третьою статті 204 Кодексу.

12.10.2020 Козинською селищною територіальною виборчою комісією Обухівського району Київської області отримано лист відділу Державного реєстру виборців Обухівської районної державної адміністрації про кількість виборців, включених до попередніх списків виборців на відповідних виборчих дільницях.

Керуючись статтею 242 Виборчого кодексу України, Постановою ЦВК від 24 вересня 2020 року № 295, Постановою ЦВК від 2 жовтня 2020 року № 330, Козинська селищна територіальна виборча комісія Обухівського району Київської області постановляє:

1. Звернутися до комунального видавничо-поліграфічного підприємства «Обухівська друкарня» Обухівської районної ради щодо укладання договору про виготовлення виборчих бюлетенів для голосування на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

2. Визначити, що кількість виборчих бюлетенів для голосування в багатомандатних виборчих округах з виборів депутатів Козинської селищної ради Обухівського району Київської області на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року становить:
2.1. Для виборчої дільниці № 320749:
багатомандатний виборчий округ № 1 – 929 бюлетенів;
багатомандатний виборчий округ № 2 – 794 бюлетенів.
2.2. Для виборчої дільниці № 320750:
багатомандатний виборчий округ № 3 – 749 бюлетенів;
багатомандатний виборчий округ № 4 – 875 бюлетенів.
2.3. Для виборчої дільниці № 320762:
багатомандатний виборчий округ № 5 – 999 бюлетенів;
2.4. Для виборчої дільниці № 320737:
багатомандатний виборчий округ № 6 – 761 бюлетенів.
2.5. Для виборчої дільниці № 320759:
багатомандатний виборчий округ № 7 – 999 бюлетенів.

3. Визначити, що кількість виборчих бюлетенів для голосування в єдиному одномандатному селищному виборчому окрузі з виборів Козинського селищного голови Обухівського району Київської області на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року становить:
3.1. Для виборчої дільниці № 320749 – 1723 бюлетенів.
3.2. Для виборчої дільниці № 320750 – 1624 бюлетенів.
3.3. Для виборчої дільниці № 320762 – 999 бюлетенів.
3.4. Для виборчої дільниці № 320737 – 761 бюлетенів.
3.5. Для виборчої дільниці № 320759 - 999 бюлетенів.

4. Цю постанову надіслати комунальному видавничо-поліграфічному підприємству «Обухівська друкарня» Обухівської районної ради.

5. Цю постанову оприлюднити в визначений Козинською селищною територіальною виборчою комісією Обухівського району Київської області спосіб.

Голова Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області Л. Стопник
Секретар засідання Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області Н. Гартік

наверх