Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Про визначення уповноваженої особи, відповідальної за організацію закупівельної діяльності Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Козинська селищна територіальна виборча комісія Обухівського району Київської області

П О С Т А Н О В А

вул. Партизанська, 2, смт Козин, Обухівський район, Київська область, 1 поверх приміщення селищної ради

Про визначення уповноваженої особи, відповідальної за організацію закупівельної діяльності Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області

Згідно з частиною першою статті 209 Виборчого кодексу України (далі – Кодекс) витрати на підготовку і проведення місцевих виборів здійснюються, зокрема, за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету, отриманих як цільова субвенція з Державного бюджету України, коштів відповідних місцевих бюджетів.

При цьому, витрати на підготовку і проведення чергових, позачергових, додаткових та перших виборів депутатів, сільських, селищних, міських голів здійснюються, зокрема, за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету, отриманих як цільова субвенція з Державного бюджету України.

Слід зазначити, що Порядок фінансування виборчих комісій під час підготовки і проведення місцевих виборів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2020 року № 745

Відповідно до пункту 2 вказаного Порядку витрати на підготовку і проведення чергових виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад (далі - депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад), сільських, селищних, міських голів, позачергових і перших виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, додаткових виборів депутатів сільських, селищних рад здійснюються, зокрема, територіальними виборчими комісіями – за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету, отриманих як цільова субвенція з державного бюджету.
Крім того, згідно з пунктом 14 зазначеного Порядку витрати на підготовку і проведення повторних виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, районних у місті, а також міських, сільських, селищних рад (територіальних громад з кількістю виборців 10 тис. і більше), сільських, селищних, міських голів, проміжних виборів депутата сільської, селищної, міської ради (територіальної громади з кількістю виборців до 10 тис.) у відповідному багатомандатному виборчому окрузі здійснюються територіальними виборчими комісіями за рахунок коштів відповідних місцевих бюджетів.

Відповідно до частини шостої статті 33 Кодексу територіальні виборчі комісії є юридичними особами.

При цьому згідно з частиною сьомою статті 33 Кодексу дільничні виборчі комісіє не є юридичними особами.

За змістом статті 210 Кодексу територіальні виборчі комісії здійснюють видатки на забезпечення власних потреб і потреб відповідних дільничних виборчих комісій. Враховуючи вказане, територіальні виборчі комісії повинні забезпечити здійснення закупівель товарів і послуг для власних потреб і потреб відповідних дільничних виборчих комісій.

Керуючись статтями 33, 209, 210 Виборчого кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2020 року № 745, Козинська селищна територіальна виборча комісія Обухівського району Київської області постановляє:

1. Визначити уповноважену особу, відповідальну за організацію закупівельної діяльності Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області Відповідно до частини десятої статті 33 Виборчого кодексу України - Колінченко Юлію Валеріївну, яка надає послуги (виконує роботи) головного бухгалтера Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області на підставі цивільно-правового договору.

2. Цю постанову оприлюднити у визначений Козинською селищною територіальною виборчою комісією Обухівського району Київської області спосіб.

Голова Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області Л. Стопник

Секретар засідання Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області Н. Гартік

наверх