Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Про затвердження тексту виборчого бюлетеня для голосування з виборів Козинського селищного голови Обухівського району Київської області на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Козинська селищна територіальна виборча комісія Обухівського району Київської області

П О С Т А Н О В А

вул. Партизанська, 2, смт Козин, Обухівський район, Київська область, 1 поверх приміщення селищної ради

Про затвердження тексту виборчого бюлетеня для голосування з виборів Козинського селищного голови Обухівського району Київської області на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

Відповідно до частин другої - четвертої статті 240 Виборчого кодексу України текст виборчих бюлетенів для голосування у відповідних виборчих округах затверджується відповідними територіальними виборчими комісіями не пізніш як за сімнадцять днів до дня голосування. Ступінь захисту виборчого бюлетеня встановлюється відповідною територіальною виборчою комісією у такий самий строк.

Керуючись статтею 240 Виборчого кодексу України, Постановою ЦВК від 24 вересня 2020 року № 295, Постановою ЦВК від 2 жовтня 2020 року № 330, Козинська селищна територіальна виборча комісія Обухівського району Київської області постановляє:

1. Затвердити текст виборчого бюлетеня з виборів Козинського селищного голови Обухівського району Київської області на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року для голосування в день виборів (додатки 1, 2, 3, 4, 5).

2. Встановити, що текст виборчого бюлетеня з виборів Козинського селищного голови Обухівського району Київської області на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року для голосування в день виборів друкується лише з одного боку державною мовою на одному аркуші світло-рожевого кольору з використанням захисних графічних елементів, виконаних білою фарбою, а також із виконанням номера виборчої дільниці зі зміненим шрифтом.

3. Виготовити виборчі бюлетені в багатомандатних виборчих округах з виборів депутатів Козинської селищної ради Обухівського району Київської області на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року для голосування в день виборів:
для кожної звичайної виборчої дільниці – у кількості, що на 0,5 відсотка перевищує кількість виборців, включених до попереднього списку виборців на виборчій дільниці, з можливим відхиленням зазначеної кількості з урахуванням кратності розміщення виборчих бюлетенів у межах поліграфічного листа під час їх виготовлення.

4. Цю постанову надіслати комунальному видавничо-поліграфічному підприємству «Обухівська друкарня» Обухівської районної ради.

5. Цю постанову оприлюднити в визначений Козинською селищною територіальною виборчою комісією Обухівського району Київської області спосіб.

Голова Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області Л. Стопник
Секретар засідання Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області Н. Гартік

Завантажити текст виборчого бюлетеня у форматі .doc

наверх