Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ПРОЩАВАЙ РІДНА ШКОЛА АБО ОСТАННІЙ ДЗВОНИК У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ КОЗИНСЬКОЇ ТГ

Закінчення навчального року – подія завжди хвилююча. Адже для випускників, цього дня звучить останній у їх житті дзвінок. А далі, вони вирушають у великий та незвіданний світ дорослого життя. Усміхнені, схвильовані, трішки розгублені, із букетами квітів у руках на свою останню святкову шкільну лінійку прийшли одинадцятикласники Козинського ліцею. На подвір’ї закладу відбулася урочиста лінійка, на якій зібралися одинадцятикласники та першокласники.

Директор ліцею Наталія Іванівна Феденко та голова Козинської ТГ Валерій Володимирович Гартік привітали присуніх із завершенням навчального року та побажали випускникам успішно скласти ЗНО та вступити у ВУЗи. Валерій Володимирович вручив випускникам пільгових категорій подарунки від Козинської селищної ради - електронні книги.

45 учнів 4-8 их та 10-го класу отримали похвальні листи за високі досягнення у навчанні.
За традицією, мама випускника Юлія Пашаївна Фокас напутнім словом звернулася до одинадцятикласників та благословила їх в доросле життя, вручивши коровай.

Шкільний дзвоник пролунав для 21 випускника та покликав їх на останній урок разом зі своєю першою вчителькою Пархоменко С.Є та класним керівником Ярош В.О. Випускники назавжди попрощалися зі своїм дитинством та переступили поріг дорослого життя.

наверх