Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ПРОВЕДЕНО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОЗИНСЬКОГО ЛІЦЕЮ

Конкурсною комісією у складі представників органу місцевого самоврядування, батьківської громадськості, педагогічних працівників, профспілкової організації та інших громадських формувань, а також фахівців у сфері загальної середньої освіти 15 червня 2021 року проведено конкурс на посаду директора Козинського ліцею Козинської селищної ради.
Претендентом на посаду директора ліцею (завершується укладений строковий трудовий договір ) за результатами оголошеного конкурсу стала одна особа - Феденко Наталія Іванівна.
Одним із етапів конкурсного відбору претендентів на посаду директора була перевірка знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Закону України «Про повну загальну середню освіту», «Про освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти.
Також професійні компетентності перевірялися публічним представленням відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку ліцею, наданням відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування. Наталія Іванівна тестові завдання виконала зі знанням справи, впевнено та компетентно.
За результатами засідання конкурсної комісії, переможцем конкурсу визначено Феденко Наталію Іванівну та рекомендовано начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Козинської селищної ради призначити її на посаду директора Козинського ліцею, уклавши контракт на шість років.
Бажаємо Наталії Іванівні міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту вдома!

наверх