Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Реконструкція великого поля

Будівельна техніка та робітники, які займаються демонтажем старого покриття футбольного поля свідчать про те, що тривають роботи з реконструкції великого футбольного поля.
Це буде завершальний етап масштабного проекту з реконструкції спортивної зали та спортивного комплексу Козинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, розташованої по вулиці Партизанській, 3.
Спеціаліст Козинської селищної ради з питань ЖКГ та благоустрою Олексій Твердовський розповів, що вирішено зробити комплексний ремонт та реконструкцію всього спортивного комплексу, куди входить баскетбольний та волейбольний майданчики, адміністративне приміщення та два поля. Це буде ефективніше, аніж поступово ремонтувати кожен об’єкт.
Наразі тривають робити на великому полі №1. Будівельники демонтували зношене покриття, термін експлуатації якого вже закінчився. Далі його замінять на нове якісне покриття. Олексій Твердовський пояснив, що згідно затвердженого плану передбачено заміну покриття (великого) футбольного поля №1 на нове зносостійке. До нього буде проведено систему поливу задля зменшення статики та зниження температури, щоб спортсменам було комфортно займатися у теплу пору року.
Особливістю такого покриття є те, що воно встановлюватиметься за новітньою технологією без використання гумової крихти, яка не шкодитиме здоров’ю футболістів та є екологічно чистою. До того ж, попереднє покриття потребувало додаткового обслуговування: вичісування трави, розпушування її та постійного підсипання гумової крихти, яка з часом розносилась за межі футбольного поля
Також, планують повністю замінити освітлення навколо футбольних полів. Тут встановлять сучасні світлодіодні, енергозберігаючі світильники. «Оскільки попередні лампи доводилось часто замінювати, вони були економічно не вигідними, тому прийнято рішення їх замінити на менш енергозатратні».
Останніми роками спостерігається велика зацікавленість козинців до занять легкою атлетикою. До того ж, цим видом спорту завзято займаються школярі Козинської ЗОШ під керівництвом тренера О.А. Жидовленкова. Тому навколо футбольного поля буде прокладено бігову доріжку з якісним гумовим покриттям від італійського виробника фірми «Mondo».
Щоб глядачам було зручно спостерігати за матчами та спортивними змаганнями на стадіоні передбачено спорудження трибун. А найцікавіші миті, спірні моменти та результати турнірів можна буде переглянути на світодіодному екрані розміром 4х3 м.
По завершенню реконструкції та здачі усіх об’єктів в експлуатацію будуть чітко визначені правила користування кожним зі спортивних майданчиків: розклад роботи, змінне взуття, правила поведінки.

наверх