Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

РІШЕННЯ КОЗИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЩОДО ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМЦІВ

Вимушені карантинні заходи стосовно перешкоджання поширенню COVID-19 внесли значні корективи в діяльність сегменту бізнесу та підприємництва. Особливо відчутним він став для підприємців малого та середнього бізнесу. Для того щоб підтримати платників податків на час національного карантину,
уряд розробляє низку законів, у яких йдеться про нові правила оподаткування, зокрема, послаблення податкового режиму, податкові канікули та звільнення від штрафів.

На останній сесії Козинської селищної ради, заслухавши доповідь селищного голови Валерія Гартіка, депутати підтримали рішення звільнити від сплати орендних платежів за землю всіх землекористувачів на території Козинської селищної ради за один календарний місяць (березень 2020 року) та укласти відповідні зміни до договорів оренди (за бажанням орендаря).
А також вирішено призупинити дію рішення 67 сесії Козинської селищної ради №13 від 12.06.2019р. «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік» в частині сплати єдиного податку фізичними особами – підприємцями за період з 01.03.2020р. до 31.05.2020р. включно і звільнити від сплати єдиного податку платників єдиного податку першої та другої групи на три календарні місяці (березень, квітень і травень 2020 року).
Такі дії не принесуть прибутків підприємцям, але однозначно підтримають суб’єктів малого бізнесу у скрутний, кризовий час.

наверх