Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

«РІЗДВЯНІ ПЕРЕСПІВИ»: ГАРНІ ТРАДИЦІЇ ПОТРІБНО ПРОДОВЖУВАТИ

Самобутній фестиваль колядок та щедрівок «Різдвяні переспіви» щороку проходить Козинському Будинку культури. Він є своєрідним, завершальним акордом різдвяного циклу свят.

Щороку у фестивалі брали участь світські колективи та церковні хори. Вік учасників не обмежений. На одній сцені колядки виконували як зовсім юні співаки, так і досвідчені вокалісти: учні дитячих шкіл мистецтв, учасники театральних студій, вокальні та хорові колективи.

Родзинкою даного фестивалю були переспіви церковних хорів, які дарували присутнім унікальний акапельний спів різдвяних колядок та щедрівок.

На жаль, через карантинні обмеження, провести фестиваль у звичному форматі цього року не вдалося. Але колектив Козинського Будинку культури продовжуючи гарні традиції порадували прихильників фестивалю. Вони записали відео колядки у виконанні Наталії Назарчук, Романа Черепахи, Наталії Чижової, Наталії Філоненко, Людмили Мойсеєнко, Гліба Подшивалова, Богдани Бойко, Наталії Пелих, Аліни Новікової, що стало приємним сюрпризом на завершення новорічно-різдвяних свят та зігріло серця і душі в морозну зиму.

наверх