Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

“Різдвяні свята в кожний дім”

У святкові новорічно-різдвяні дні всі діти чекають на новорічне диво та подарунки. Доброю традицією для керівництва селища стало проведення у цей період часу благодійної акції “Різдвяні свята в кожний дім”, яка спрямована на те, щоб жодна дитина пільгових категорій Козина не була обділена увагою.
Ініціатор та співорганізатор заходу Лілія Олександрівна Гартік розповіла, що благодійна акція “ Різдвяні свята в кожний дім ” була започаткована у 2007 році. «Щороку ми трішки змінюємо концепцію проведення заходу. Минулого року возили дітей до Національного академічного театру опери та балету ім. Т.Шевченка на виставу “Казка про царя Салтана”. Цього року вирішили запросити артистів до нашого будинку культури».
Цими вихідними на сцені Козинського будинку культури виступали юні артисти із творчого об’єднання «Парадіз» міста Києва. Концертну програму, яка включала в себе вокальні і танцювальні номери, для козинських дітей представляли учасники теле-шоу «Голос. Діти.», « Х-фактор» та «Дитячого Євробачення». Вони подарували юним глядачам святкову атмосферу та гарний настрій.
Музичними та хореографічними подарунками не обійшлося. Після концерту усі дітки отримали комплекти постільної білизни чи рушників, і звичайно, солодощі. Тож Різдво і цього року прийшло у кожен дім жителів Козина, принесло радість та втіху всім, без виключення, його мешканцям.
Такий різдвяний подарунок для дітлахів допомогли Козинській селищній раді здійснити родина Джуринських, яка є постійним спонсором свята, і ТОВ «Біокон.

наверх