Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

РОБОТА КОЗИНСЬКИХ МЕДИКІВ ВЛІТКУ

Хоча статистичні дані і стверджують, що епідемія корона вірусу йде на спад, та у медиків Амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт Козин роботи все ж менше не стало. Лікар-педіатр Олена Костянтинівна Подшивалова розповіла, що саме в літній період до сімейних лікарів звертаються за довідками школярі. Також вона проводить профілактичний огляд немовлят.
У літній період, часто до лікарів звертаються зі скаргами на алергію. Не поодинокими трапляються випадки захворювань на ГРВІ та інші простудні захворювання, а також звертаються з розладами травлення.
Окрім стаціонарних прийомів, лікар – педіатр чи сімейний лікар виїжджають на виклики до хворих пацієнтів. Хоча за словами Олени Костянтинівни, останні кілька місяців через карантин лікарі Козинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини все частіше проводять консультації з пацієнтами по телефону. В електронному вигляді видають і направлення до вузьких спеціалістів чи на планову госпіталізацію. Такі направлення лікар може видати пацієнту лише на основі підписаних декларацій.
У амбулаторії триває щеплення дітей, яке проводять згідно календарю профілактичних щеплень від таких захворювань: поліомієліту, дифтерії і правцю (АКДС), КПК (кір, паротит, краснуха), гепатиту Б, Хіб-інфекції. Тож, Козинська амбулаторія загальної практики сімейної медицини запрошує дітей та дорослих зробити необхідні щеплення. Не нехтуйте власним здоров’ям та захистіть себе й власних дітей від потенційно небезпечних інфекцій.

наверх