Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

РОБОТА СПОРТИВНИХ СЕКЦІЙ ВЛІТКУ

Із початку червня, розпорядженням Козинської селищної ради розпочали роботу спортивні секції, які працюють на базі СК «Козин». Усі тренування проходять на стадіоні, просто неба, з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних норм. Проводяться заняття з таких видів спорту: футбол, вільна боротьба, бокс, гімнастика та групи з фітнесу та пілатесу. Заняття проводяться для дітей віком від 10 років.
«Під час карантину, протягом трьох місяців, діти взагалі не відвідували спортивні секції. Тому зважаючи на їх фізичний стан та форму, я поступово збільшую для них фізичне навантаження та підлаштовую методику тренування під умови проведення занять» , - розповів тренер з вільної боротьби Олександр Олексійович Волошин.
«Мої вихованці з великим нетерпінням чекали занять. І хоча у заняттях на стадіоні є певні особливості, зокрема, нам доводиться носити із собою килимки, скакалки та інші атрибути, все ж ми з радістю приступили до тренувань. Заняття відвідують як діти так і дорослі дівчата і жінки», - розповіла Анна Миколаївна Зєнкова.
Директор СК«Козин» Роман Петрович Тимченко зазначив, що він дуже радий, що спортивні секції відновили роботу, адже як професійний спортсмен в минулому, він добре розуміє, що у спорті не може бути таких великих перерв.

наверх