Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

РОЗЧИЩЕННЯ ДОРІГ ВІД СНІГУ

Ще з вечора, як тільки випав сніг, комунальники Козинської ОТГ взялися розчищати дороги і тротуари. Працівники ТОВ «МАЄТОК-2009» розчищали та посипали піщано-сольовою сумішшю дороги і тротуари стм Козин. Двірники підмітали та лопатами розчищали від снігу під’їзди до адміністративних споруд та до житлових багатоповерхівок.
Уже з самісінького ранку розчищені головні дороги у селах Підгірці, Великі Дмитровичі та Старі Безрадичі. Тут боротьбу із снігом покладено на підприємство Підгірцівське КП. Бригадир із благоустрою Микола Іванович Остапенко виїхав розчищати дороги ще вночі, аби на ранок жителі цих сіл мали змогу без перешкод дістатися місця призначення.
За будь-яких умов важливо в першу чергу забезпечити доступ до об’єктів соціальної сфери:садочків, шкіл,амбаторії, ФАПів, тощо, а також забезпечити можливість проїзду громадського транспорту. Тож зрозуміло, що в першу чергу техніку спрямовують саме на ці вулиці. Тож просимо жителів зберігати спокій та проявляти терпіння, адже одна одиниця техніки не може одночасно бути в декількох місцях

наверх