Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Розпочався капітальний ремонт приміщення Козинської школи І-ІІІ ступенів

Будівлю Козинської школи І-ІІІ ступенів побудовану в 65-у році минулого століття давно потребує капітального ремонту. Минулого року з бюджету Козинської селищної ради виділені кошти на реконструкцію спортивної зали та капітальний ремонт (утеплення) фасаду Козинської школи. Замінено усі вікна на нові металопластикові та здійснено благоустрій шкільного подвір’я. У поточному році, в рамках програми «Соціально-економічного, екологічного та культурного розвитку смт Козин та його адміністративних територій на 2019 рік» заплановано провести капітальний ремонт ЗОШ І-ІІІ ступенів.
«Ми розпочали роботу з проведення капітального ремонту приміщень школи, плануємо модернізацію та заміну внутрішніх інженерних мереж та систем. Відповідно до затвердженої Козинською селищною радою проектно-кошторисної документації на проведення робіт капітального ремонту ЗОШ із бюджету Козинської селищної ради виділено 25 млн. грн.», - розповів Козинський селищний голова Валерій Володимирович Гартік.
Початок капітального ремонту дещо затримався, через процедуру проведення відкритих торгів на закупівлю робіт для проведення капітального ремонту ЗОШ. Головний бухгалтер Козинської селищної ради Інна Миколаївна Марченко пояснила чому відбулася така затримка: «Під час проведення аукціону, північним офісом Державної аудиторської служби України та постійно діючою адміністративною колегією антимонопольного комітету України розпочато перевірку щодо дотримання норм чинного законодавства на закупівлю робіт із капітального ремонту ЗОШ. Відповідно до норм Закону України «Про публічні закупівлі», під час перевірок заборонено проводити будь-які дії. Тож, отримавши на початку липня позитивний висновок щодо проходження перевірок, Козинська селищна рада уклала договір на проведення робіт з капітального ремонту приміщення школи з переможцем проведених відкритих торгів ТОВ «Ягуар».
Спеціаліст Козинської селищної ради з питань ЖКГ та благоустрою Олексій Твердовський розповів, що в рамках проведення капітального ремонту передбачається повна заміна всіх зношених існуючих систем водопостачання, каналізації, опалення та електропостачання на нові, а також улаштування систем приточно-витяжної вентиляції класів та приміщень. Гаряче водопостачання забезпечується від ємкісних електричних водонагрівачів.
Вентиляція у приміщеннях школи запроектована механічна, припливно-витяжними установками з рекуператорами тепла витяжного повітря, окрім їдальні, приплив повітря у які здійснюється прямоточною припливною установкою. Окремі вентиляційні системи передбачені для санвузлів та технічних приміщень.
Також, на першому поверсі заплановано облаштувати кімнати охорони, двох великих санітарних вузлів (окремо для хлопчиків та дівчаток), а також для вчителів. На другому поверсі запроектовано костюмерну. Окрім того, планується установити внутрішні та зовнішні системи відеонагляду, контролю доступу, сповіщення охорони та високошвидкісного інтернету.
Проектом капітального ремонту передбачено нове внутрішнє оздоблення всіх приміщень школи, зокрема, навчальних класів, адміністративних та побутових приміщень. У тому числі нове оздоблення їдальні, згідно діючих санітарних, технологічних та естетичних вимог. Оновлення також чекає на бібліотеку, медпункт, компʼютерні класи, кабінети праці та актову залу.
Оскільки через перевірки відтерміновано початок капітального ремонту школи, то до 1 вересня заплановано завершити ремонт їдальні. Решту робіт передбачених ремонтно-кошторисною документацією планують закінчити до початку наступного навчального року. Графік будівельних робіт узгоджено з адміністрацією школи з метою забезпечення безперервності навчального процесу 2019- 2020 р.р.

наверх