Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Рятувальники на сторожі!

Цьогорічне літо додало роботи рятувальникам. Не менш спекотною видалася і осінь. Майже щодня рятувальникам підрозділу 46 Державної пожежно-рятувальної частини смт Козин доводиться виїжджати на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуації. На жаль, через засушливу погоду та необережне поводження з вогнем окремих осіб, збільшилися кількість пожеж в екосистемі. У боротьбі з лісовими пожежами козинські рятувальники тісно співпрацюють із лісівниками. Вони щоразу виїжджають на допомогу в гасінні лісових пожеж.
Окрім того, за словами заступника начальника 46 ДПРЧ смт Козин Ігоря Жука, його підрозділ перевіряє безпеку літніх таборів і баз відпочинку, які знаходяться на території смт Козин. “Постійно проводиться удосконалення особового складу, зокрема, навчання, до яких залучалися інші підрозділи, з використанням одиниць техніки, застосуванням спорядження та обладнання. Відпрацьовуємо різні події, які можуть трапитися у повсякденному життя».
Із 2004 року у Козині працював пожежно – рятувальний пост. З метою підвищення рівня безпеки його реорганізували у 46 Державну пожежно-рятувальну частину (ДПРЧ) смт.Козин. Сьогодні тут працюють 44 чоловіки особового складу. Це рятувальники, водії, начальники караулів. Очолює частину начальник рятувального підрозділу Євгеній Олександрович Михайлюк.
46 Державна пожежно-рятувальна частина (ДПРЧ) смт.Козин оснащена двома автомобілями. Один із яких - пожежна автоцистерна, що відповідає всім новітнім вимогам виконання аварійно-рятувальних робіт, пожежогасіння. Козинська селищна рада допомогла придбати мотопомпу для гасіння торфу, адже ця проблема стоїть гостро та є актуальною щороку. Але завдяки вправним діям команди рятувальників 46 ДПРЧ смт Козин, лиху вдається вчасно запобігти, а кому потрібно – надати допомогу.
У день професійного свята - Дня рятувальника, щиро вітаємо усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони. Спасибі Вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Бог оберігає вас від усіх негараздів. Мужні люди в мирний час, ви завжди на варті.

наверх