Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Ще одна громада підтримує реформу децентралізації

Реформа децентралізації, хоча і не спішно, але все ж впроваджується на Київщині. Громади населених пунктів намагаються домовитися та добровільно створити ОТГ, вбачаючи у цьому подальші перспективи розвитку.
Наприкінці літа, 29 серпня, у с.Великі Дмитровичі відбулися громадські слухання щодо створення об’єднаної територіальної громади. Із такою ініціативою до Великодмитровицької громади звернувся Козинський селищний голова Валерій Гартік, який разом з депутатами Козинської селищної ради Віталієм Малооким та Сергієм Тимченко приїхали на слухання. Громадські слухання проводила голова села Світлана Петрівна Божко.
Після невеликої презентації селища, Валерій Володимирович висловив власне бачення створення ОТГ, запропонував ідеї щодо подальшої партнерської співпраці, окреслив перспективи розвитку уже спільної громади.
Депутат Козинської селищної ради Віталій Анатолійоич розповів про особливості адміністрування смт Козин. Про формування та перерозподіл бюджету.
Більшість громадян, присутніх на слуханнях турбувало питання стосовно перехідного періоду, зокрема, організаційні моменти щодо подальшої роботи інфраструктури села, будівництво доріг, оптимізація навчальних закладів.
Разом з представниками Козина на громадські слухання до Великодмитровицької громади приїхала і делегація із с.Підгірці, де попередньо уже відбулися такі слухання. Сільський голова с.Підгірці Сергій Кравченко висловив думку своєї громади щодо об’єднання. Навів безапеляційні аргументи щодо переваг даної реформи та зауважив, що його громада виступає «за» створення ОТГ і в цьому він вбачає розвиток кожного із сіл у рамках однієї територіальної громади.
99% громадян, які прийшли на громадські слухання проголосували за створення об’єднаної територіальної громади із адміністративним центром у Козині. І лише одна особа утрималась. Тож, з впевненістю можна сказати, що громада с.Великі Дмитровичі підтримує ініціативу створення спільної з Козином та іншими селами єдиної спроможної громади.

наверх