Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ЩО ТАКЕ ТЕАТР?

Театр- це можливість мислити, мріяти, проявляти багатогранність своїх почуттів та емоцій на сцені. Це шанс поділитись з глядачами своїми переживаннями, сподіваннями, донести до них важливу ідею, поговорити з ними про сокровенне.
«Театр - це простір, в якому маєш можливість проживати чужі долі та зізнаватись у тому, про що раніше не наважувались, навіть, подумати. Він бере в полон і не відпускає…», -так про театр говорять вихованці народного аматорського колективу «Синій птах».
На думку керівника колективу Ірини Миколаївни Корніюк, у театр неможливо не закохатись. Тому навколо неї згуртувались віддані поціновувачі театрального мистецтва, які готові творити попри різні життєві обставини.
Козинські актори мають сподівання на плідну сценічну діяльність, нові цікаві постановки, здійснення своїх творчих задумів.
Керівник "Синього птаха" мріє про розширення колективу, залучення до постановочної роботи нових прихильників Мельпомени. "Запрошуємо до нашого дружнього гурту всіх, кого полонила сцена та хто хотів би відкрити свій творчий потенціал! Ми Вам в цьому допоможемо, бо ми любимо театр!»

наверх