Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ЩОРІЧНА ДОПОМОГА СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДЛЯ КОЗИНСЬКОЇ ЗОШ

Щороку Козинська селищна рада виділяє чималі кошти із бюджету селища на потреби закладів освіти: дитячого садка «Ялиночка» та Козинської загальноосвітньої школи. Дбаючи про комфорт своїх юних односельців та якість освіти, у Козинській ЗОШ І-ІІІ ступенів зроблено капітальний ремонт, закуповуються меблі, побудовано та повністю оснащено спортивну залу та їдальню і багато іншого.
Третій рік поспіль виділяються кошти у вигляді субвенції для забезпечення ефективності освітнього процесу у рамках програми «Нової української школи» (НУШ). По якій навчаються учні перших класів Козинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Цього року планується придбати меблів та обладнання для 60-ти першокласників. Це і багатофункціональні пристрої, інтерактивні комплекси (дошка і проектор), дидактичні засоби навчання, меблі для учнів та вчителів.
Також, адміністрація школи попросила селищну раду придбати для них ноутбуки, багатофункціональні пристрої та меблі: столи і стільці для учнів та вчителів, шафи для одягу та книжкові шафи, тумби, крісла і дивани. Таким чином поступово оновлюючи технічну базу закладу.
Окрім цього, депутати Козинської селищної ради підтримали пропозицію щодо виділення коштів міжбюджетного трансферту на придбання підручників з англійської мови. За словами заступника директора з навчальної роботи Тетяни Миколаївни Кобченко, такі підручники є більш сучасними та практичними, вони дозволяють учням легше та швидше засвоїти новий матеріал. Зауважимо, що в інших навчальних закладах, придбання подібних підручників а посібників покладено на плечі батьків школярів.

наверх