Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ВІТАННЯ ОСВІТЯНАМ!

Сьогодні, цієї прекрасної осінньої пори ми відзначаємо День працівників освіти. Кожен має змогу згадати свого Вчителя – того, хто запалив іскру знань, був старшим другом і порадником, кому зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.
Своїми здобутками Ви вносите визначальний вклад у розвиток рідного краю, держави, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення до змін на краще.
Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.
Тож нехай же на Вашому благородному шляху Вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а Ваші серця зігріває людська довіра та любов.
Низький уклін Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі. Хай засіяна невтомною працею освітянська нива дає багаті врожаї нових талантів, яскравих особистостей та визначні перемоги й здобутки в житті.

Натхнення Вам, дорогі освітяни, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої України!

наверх