Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ШКІЛЬНА АКТОВА ЗАЛА – МАЙСТЕРНЯ РОЗВИТКУ

Більше року у Козинській школі тривав капітальний ремонт. Зовні і всередині навчальний заклад змінився докорінно. Останнім акордом цього ремонту стала оновлена та повністю умебльована актова зала. Завдяки Козинській селищній раді закуплено нові, м’які, сучасного дизайну крісла. Забарвлені у різні кольори, вони гарно вписалися в інтер’єр актової зали гармонійно підкресливши колір стін.

Також для Козинської ЗОШ І-ІІІ ступенів закуплено інтерактивне обладнання, зокрема, три smart дошки, одна із яких знаходиться саме в актовій залі. Сучасне життя тісно пов’язане з розумними (smart) технологіями. Освіта теж потребує сучасних підходів. За словами директора школи Наталії Іванівни Феденко, це дає можливість задовольнити нагальну потребу інтерактивної роботи на уроках природничого спрямування та впровадження smart - технологій у навчальний процес. Завдяки інтерактивній дошці школярі мають змогу проводити відео презентації, а самі уроки стали цікавішими та різноманітнішими.

У такій сучасній, красивій актовій залі хочеться творити, розвиватися, пізнавати щось нове та ділитися ним з іншими. Ось тільки карантинні обмеження знімуть і тут знову буде людно і гамірно. А поки що у шкільній актовій залі проводяться засідання учнівського комітету, уроки ритміки та педагогічні наради.

наверх