Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ШКОЛЯРІ ЗАБЕЗПЕЧЕНІ КНИЖКАМИ В ДОСТАТНІЙКІЛЬКОСТІ

В українській освіті відбуваються зміни, проведено реформу, запроваджено нову програму навчання для молодших класів. Усе частіше для викладання того чи іншого предмету, а також для підготовки домашніх завдань використовують комп’ютери та інші електронні гаджети . Тож постає питання: чи потрібні підручники, як масові навчальні книжки для школи? Відповідь однозначна – потрібні! У першу чергу для кращого й легшого освоєння шкільного матеріалу.
Козинська ЗОШ І-ІІІ ступенів на 90 % забезпечена підручниками. Саме вчора, після титанічної роботи усього педагогічного колективу, старі книги було відсортовано та відправлено до книгосховище. А нові книги розкладено по предметам і по класам було віднесено до бібліотеки. Нові підручники вже проштамповані, підготовлені та видаються школярам. За це відповідає шкільний бібліотекар Козинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Леся Павлівна Круль.
За словами бібліотекарки, здебільшого учням видають книги, якими користувалися їх попередники. Такими підручниками можна користуватися не більше п’яти років. Оскільки інформація може бути дещо застарілою, та і сам підручник, яким активно користувалися учні теж стає непридатним для подальшого користування: сторінки затерті, кутики пом’яті, з’являються різні дописи, тощо.
Але щороку до шкільної бібліотеки надходять і нові книги. Цього року було закуплено нові підручники для учнів сьомих класів, зокрема, підручники з української літератури, хімії, основи здоров’я та історії.
У рамках програми НУШ (Нової української школи) надійшли підручники для третього класу. Їх замовлено - 75 примірників.
Леся Павлівна зазначила, що були невеликі проблеми із підручниками для учнів 6-их та7-их класів. Оскільки дітей виявилось більше ніж самих комплектів підручників. Із вирішенням цієї проблеми допомогла Козинська селищна рада.
Також адміністрація селища профінансувала шкільні підручники з англійської мови для учнів усіх класів, починаючи з 5 по 11. «Уже четвертий рік поспіль Козинська селищна рада закуповує для нас підручники або методичні посібники для учнів четвертих класів, які навчаються за проектом «Крила успіху», - розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Козинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Тетяна Миколаївна Кобченко.

наверх