Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

«Синій птах». 20- років на театральному небосхилі

«Мрії. Злети. Час» - таку назву носив концерт з нагоди 20-ти річного ювілею Народного аматорського драматичного колективу "Синій птах". З дня заснування і до сьогодні театр очолює художній керівник Ірина Миколаївна Корніюк. Цього вечора зала Козинського будинку культури зібрала друзів колективу та справжніх поціновувачів їх творчості.
У програмі заходу були представлені фрагменти відомих театральних вистав: «Фараони» (автор О.Коломієць), «За двома зайцями» (М.Старицький), «Крадене щастя»(І. Франко). Актори настільки переконливо вжилися у ролі, та передали характери своїх персонажів, що навіть, подекуди, було враження, що на сцені професійні актори, а не аматори.
У ході святкового концерту, звучали проникливі твори українських та російських класиків, вірші закордонних поетів, сучасна віршована лірика. Кожен виступ декламаторів став окремим номером з музичним супроводом.
Маленькі актори представили глядачам дитячу казку «Чарівна щітка», де юні артисти продемонстрували неабиякі акторські здібності.
Гумористичним вкрапленням заходу, стали виступи байкарів. Антон Калініченко та Дмитро Богдан відвідують заняття відносно нещодавно. Хлопці розповіли, що самі прийшли до студії, аби навчитися театральній майстерності, дикції. Найбільше хлопцям подобається розповідати байки та гуморески, адже вони викликають посмішки у глядачів, та кожна з них має повчальний зміст.
Дуже зворушливим було привітання від колишніх вихованців колективу «Синій птах». Інна Колінченко, нині вчитель Козинської ЗОШ, стояла біля витоків драмгуртка. Вона розповіла, що саме тут її навчили таємницям акторської майстерності, театральних перетворень, імпровізації. А також, дали можливість спробувати себе у ролях різних персонажів, навчилася керувати емоціями і почуттями відповідно до ситуації. «Усе це дуже допомагає мені сьогодні: у роботі, і побуті. Керівник колективу «Синій птах» Ірина Миколаївна навчила нас методиці швидкого вивчення великих текстів, допомогла емоційно розкритися», - розповіла Інна Володимирівна.
Ювілейний вечір «Синього птаху» - став справжнім театральним дійством, святом творчості та акторського мистецтва, місцем зустрічі театралів різних поколінь.

наверх