Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

«СИНІЙ ПТАХ»: ТУТ ДОПОМОЖУТЬ РОЗКРИТИ АКТОРСЬКІ ЗДІБНОСТІ КОЖНОГО

Драматичний колектив «Синій птах» працює при Козинському Будинку культури з 1999року і має багату творчу історію. Сьогодні у колективі займаються понад 30 вихованців різного віку: у молодшій групі набувають акторських навиків діти віком від 7 до 12 років, до старшої залучено молодь та дорослих козинців віком від 14 років і старших.
Учасники «Синього птаху» постійно займаються підготовкою та представленням на сцені різножанрових постановок: це і дитячі казки, і одноактні п’єси , і повноформатні вистави. Найцікавішими з них стали: вистави «За двома зайцями» і «Фараони», мюзикл «Казка нашого двору», молодіжна драма «Непорозуміння з косичками». Є у доробку колективу творчі вечори, які полюбилися та запам’яталися козинцям і гостям. Це і театралізований вечір поезії «Люди прекрасні», святкування 20-ї річниці створення колективу «Мрії. Злети.Час», обласний захід до всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». На вимогу часу колектив зумів дещо переформатуватися і працювати в онлайн режимі. Наприкінці минулого року учасники «Синього птаху» підготували та випустили відео-концерти «Мрії-це рух» і новорічний концерт «І промайнули вже 12 місяців».
Вихованці колективу були неодноразовими учасниками та лауреатами всеукраїнських і міжнародних конкурсів: міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Світ у твоїх долонях», всеукраїнських фестивалів-конкурсів талантів «Гармонія душі» та «Феєрія зірок», міжнародного фестивалю-конкурсу «Барвиста осінь» та інші. А також були нагороджені Почесною грамотою за багаторічну творчу діяльність на театральній ниві від Обухівської районної державної адміністрації та Подякою управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації.
За свою 20-ти річну історію драматичний колектив «Синій птах», який з 2012 року має звання народного аматорського драматичного колективу, виховав не одне покоління театралів –аматорів та прихильників театрального мистецтва. Адже під час занять, репетицій, прогонів вихованці навчаються основ сценічної мови, акторської майстерності, розвивають вміння імпровізації, сценічного спілкування та володіти собою перед глядацькою аудиторією.
Вихованці колективу, разом зі своїм керівником Корніюк Іриною Миколаївною, знаходяться в постійному творчому пошуку. Наразі вони працюють над постановкою п’єси Старицького «По-модньому», розпочали роботу над творами сучасних авторів, не забуваючи і про українську класику. Планів у них багато, тому хочеться розширити акторський склад колективу, залучити до вистав нових акторів різного віку: і молодь, і трохи старших. Ірина Миколаївна розповіла, що для роботи над драматичними творами у колективі не вистачає юнаків та чоловіків. Керівник колективу дуже сподівається на те, що представники чоловічого населення Козина, та і всієї Козинської громади відчують спрагу до театрального мистецтва й у них з’явиться бажання відкрити в собі акторів. Атмосфера в колективі цьому дуже сприяє. Усі учасники «Синього птаху» підтримують один одного під час репетицій і під час виступів перед глядачами. Більш досвідчені актори допомагають невпевненим у своїх силах повірити в їх цінність. «Ми будемо раді бачити вас у нашому драматичному колективі. Запрошуємо прихильників театру розділити з нами щемливі хвилини сценічної творчості , спробувати свої сили під час роботи над виставами та відчути прекрасну атмосферу театрального дійства й театральної магії», - з повагою, Ірина Миколаївна Корніюк.

наверх