Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

СОЦІАЛЬНА ДОПОМОГА ДЛЯ КОЗИНЦІВ

Щороку із бюджету Козинської селищної ради виділяються кошти на виплату матеріальної допомоги громадянам у разі настання певних випадків або соціально незахищеним категоріям осіб. Козинська селищна рада надає таку соціальну допомогу людям, які зареєстровані та проживають у Козині. Депутати Козинської селищної ради затвердити Програму заходів із надання пільг, адресної та матеріальної допомоги соціально-незахищеним категоріям населення смт Козин. Таку допомогу надають одиноким громадянам літнього віку, непрацюючим пенсіонерам та інвалідам (включаючи дітей-інвалідів) до Великодня, Міжнародного жіночого Дня, Дня Перемоги, Міжнародного дня інвалідів, Дня захисника України.
Надається адресна матеріальна допомога ліквідаторам та учасникам ЧАЕС 1 та 2 категорії до річниці Чорнобильської катастрофи.
Адресну матеріальну допомогу отримують одинокі громадяни, люди літнього віку, непрацюючі пенсіонери та інваліди (включаючи дітей-інвалідів) згідно поданих заяв на лікування або покращення матеріального стану за умови настання непередбачених надзвичайних ситуацій.
Козинська селищна рада також виплачує грошову допомогу до дня народження громадянам, яким в поточному році виповнюється 90- років і більше. А також при похованні близьких і родичів.​
На отримання адресної матеріальної допомоги можуть розраховувати і батьки щойно народжених діток, які зареєстровані у Козині. Також немовлят забезпечують гігієнічними засобами (шампунь, крем, підгузки, тощо).
Засоби для гігієни отримують і громадяни з обмеженими можливостями.​
Кожен випадок надання адресної допомоги розглядається індивідуально, від цього і залежить розмір матеріальної допомоги.

наверх