Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Спортінвентар для борців Козина

Спортивній залі боротьби та боксу Козинського спортивного комплексу можуть позаздрити кращі столичні спортзали, адже вона оснащена найкращим сучасним інвентарем та обладнанням. Нещодавно, тренер секції з вільної боротьби Олександр Олексійович Волошин звернувся до дирекції «Спортивного комплексу селища Козин» з проханням придбати додатковий спортивний інвентар, який дасть змогу покращити юним спортсменам особистий результат . Адміністрація спорткомплексу одразу відгукнулася та за сприяння Козинської селищної ради закупили: болгарські мішки, манекен для боротьби та борцівську гуму.
«Заняття із цим спортивним інвентарем підвищить техніку, витривалість, гнучкість, координацію та силові показники юних атлетів», - розповів тренер з вільної боротьби.
Окрім того, на прохання тренера закупили спортивну форму для старших вихованців секції - спеціальне борцівське взуття «борцівки» та сертифіковані трико. «Хлопці, які давно займаються у секції, та демонструють хороші результати і відстоюють честь Козина на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях отримали нове обмундирування. Ми дуже вдячні Козинській селищній раді на чолі з селищним головою Валерієм Володимировичем Гартіком та депутатам за такі чудові подарунки», - зазначив Олександр Олексійович.

наверх