Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Спортивний комплекс Козина

Заняття спортом та фізкультурою - запорука здоров’я. А займатися спортом у якісних умовах, на спеціальному обладнанні – не просто ефективно, а й приємно. Дбаючи про здоров’я жителів Козина у 2008 році за ініціативи депутатів Козинської селищної ради, на чолі з головою Валерієм Володимировичем Гартіком збудовано структурний підрозділ Козинської селищної ради Спортивний комплекс. «СК «Козин» побудований для забезпечення якісних умов занять фізичною культурою і спортом, активного відпочинку та оздоровлення козинців, розвитку та вдосконалення фізичної культури та спорту Козина», - розповів директор спорткомплексу Роман Петрович Тимченко.
СК «Козин» працює щодня з 8.00 до 22.00 год. Такий розклад роботи встановлено для максимальної зручності занять спортом і фізкультурою для жителів селища. Вхід для всіх відвідувачів безкоштовний (волейбольне та баскетбольне поле, тренажерний майданчик, зона воркауту,велике та мале футбольні поля, бігові доріжки). Але для експлуатації кожної складової спортивного комплексу існують правила техніки безпеки проведення тренувань. За чим пильно стежить адміністрація СК.
Щоб уникнути травмувань, слід дотримуватися правил поведінки на спортивному комплексі:
•​не залишати дітей без нагляду на спортивних майданчиках;
•​не палити та не розпивати спиртних напоїв на території СК, а також не вживати лайливі слова та не смітити;
•​не заїжджати на територію СК на дитячих візках, велосипедах та мопедах;
• бережливо ставитися до майна СК та експлуатувати його за призначенням;
• відвідувати СК виключно у спортивному взутті, призначеному для певного спортивного майданчика;
• з повагою ставитися до працівників СК.
«Ми побудували нове футбольне поле з сучасним покриттям і щоб зберегти його в належному стані потрібно дотримуватися певних правил експлуатації, зокрема, вхід у спеціальному змінному взутті. Нажаль, ми не можемо відкрити його для всіх охочих, оскільки не всі дотримуються цих правил. На ньому проводиться тренування під наглядом тренера або вчителя з фізкультури», - зазначив директор СК «Козин» Роман Петрович Тимченко.
Адміністрація просить вибачення за тимчасові незручності через проведення будівельних робіт із залученням спеціальної техніки.
«Ми зробили все можливе для того, щоб під час будівництва місцеві жителі все ж мали змогу займатися спортом, а спортивні секції не переривали тренувальний процес», - розповів Роман Петрович і наголосив, що після закінчення всіх робіт будуть встановлені чіткі правила роботи спортивного комплексу, спортивних секцій та змагань. «Робота СК будувалася і будуватиметься так, щоб задовольнити в першу чергу потреби місцевих жителів, спортивних секцій СК та школи в заняттях фізичною культурою та спортом».

наверх