Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Спортивний майданчик просто неба

На багаточисленні прохання активної та спортивної молоді Козина, біля річки встановлюють спортивний майданчик з тренажерами для я занять Workout.
Довідково. Street workout — (укр. вуличне тренування) — це масовий рух, заснований на заняттях фізичною культурою із застосуванням тренувального обладнання в громадських об’єктах, таких, як шкільні двори, парки, спортивні майданчики в міській забудові. Включає тренування на перекладині, брусах, яке відбувається просто неба.
«До мене неодноразово звертались юнаки та молодь з бажанням займатися фізкультурою та спортом не в залі, а на свіжому повітрі. На спортивному майданчику біля СК «Козин» не достатньо місця для встановлення турніків та перелазів, тому вирішили розмістити такий майданчик на набережній р.Козинка», - розповів директор СК «Козин» Роман Тимченко.
За сприяння адміністрації та депутатів Козинської селищної ради, уже становили спортивне спорядження для занять Workout.
«Бажання молоді займатися спортом потрібно підтримувати. Створювати альтернативу сидінню за комп’ютером чи проведення дозвілля за розпиттям алкогольних напоїв», - зазначив Козинський селищний голова Валерій Гартік.

наверх