Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

СТАРОБЕЗРАДИЧІВСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ – МІСЦЕ, ДЕ ВИРУЄ ТВОРЧЕ ЖИТТЯ

Будинок культури в селі Старі Безрадичі – осередок культурного та мистецького життя села. Сама будівля будинку культури зведена у 60-их роках минулого століття. За цей час змінилося багато творчих колективів та керівників закладу. Уже п’ять років директором Старобезрадичівського будинку культури працює Наталія Вікторівна Данчек .
При будинку культури діють: школа бальних танців Володимира Андрєєва та студія сучасної хореографії, яку викладає Ольга Макаренко. Вокалом займаються співачки: Вікторія Дідусь, Валерія Прис, Олександра Коваль, Юлія Корбут , Юлія Закатей. А візитною карткою закладу є вокальний колектив «Вишиванка». Також у приміщенні будинку культури працює гурток з гімнастики. Загалом у Старобезрадичівському Будинку культури займається близько 100 осіб.
Наталія і сама займається в одному з творчих колективів, які працюють на базі будинку культури. За словами директора, творчість її супроводжує всюди: і на роботі, і у вихідні дні. Але від цього вона не стомлюється, а навпаки отримує задоволення та черпає енергію.
Найбільш масовими заходами, які тут проводяться є свято приурочене Міжнародному жіночому дню, Новорічні свята і День села.
Усі сценарії пише сама Наталія Данчек, а творчі колективи готують відповідну тематичну програму. Так у творчому тандемі народжуються гарні заходи на радість усій громаді.
Кілька років тому зроблено ремонт глядацької зали та сцени. Закуплено зручні м’які крісла. Придбано нові куліси, антрактнo-розсувна завіса, задник сцени. Завдяки сільській раді оновлюється гардероб артистів.
За словами Наталії Вікторівни , заклад має хорошу матеріально-технічну базу. Це дозволяє якісно проводити заняття, репетиції та концерти.
Нещодавно вони звернулися до Козинської селищної ради з проханням допомогти придбати обладнання для якісного відеозапису концертів та заходів. Тож незабаром артистів Старобезрадичівського будинку культури можна буде бачити на просторах Інтернету.
Творчих планів на майбутнє у директора будинку культури дуже багато. Привідкривши завісу Наталя розповіла, що хотіла б започаткувати літній творчий фестиваль для усієї Козинської громади, в якому б взяли участь творчі колективи Козина, Старих Безрадичів, Великих Дмитровичів та Підгірців. Гарним прикладом цьому є минулорічне святкування Масляної, яке пройшло у Козині. До того ж творчі колективи часто виступали на одній сцені під час різноманітних районних заходів, кликали один одного на гостини. Тож як бачимо творча діяльність усіх осередків культури, які входять до Козинської ОТГ розпочалась ще за довго до впровадження децентралізації.

наверх