Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

СТАРОБЕЗРАДИЧІВСЬКИЙ КОЛЕКТИВ «ВИШИВАНКА» ПРЕДСТАВИВ АВТОРСЬКІ ПІСНІ НА МІЖРЕГІОНАЛЬНОМУ ФЕСТИВАЛІ

Влітку творчі колективи активно гастролюють. Це хороший приклад обміну досвідом та культурного збагачення. Нещодавно вокальний колектив «Вишиванка» Старобезрадичівського будинку культури Козинської ТГ взяв участь у щорічному відкритому міжрегіональному фестивалі авторської поезії та пісні українських авторів "Поезія лелечого поля", який пройшов у с.Велика Бугаївка, що на Київщині.
Основною умовою цього фестивалю було виконання саме авторських творів. Тож колектив «Вишиванка» представив публіці три твори: «Черешенька» (автор І. Книжник), «Єднаймося люба родина» (слова В.Газінського та музика М.Каменюк) та «Сільське життя» (слова Н.Данчек та музика І.Шкребтій та Н.Данчек).
До речі, автором останньої пісні виступили директор Старобезрадичівського будинку культури Наталія Данчек та колишній художній керівник колективу «Вишиванка» Ігор Шкребтій.
Глядачі тепло зустріли артистів оплесками та приємною атмосферою заходу.
Організатори – вручили колективу подяку за участь та почастували смачною кашею. Самі ж учасники колективу діляться позитивними враженнями від участі у фестивалі та висловлюють подяку відділу освіти, культури, молоді і спорту Козинської селищної ради за наданий транспорт.
Ми ж бажаємо колективу «Вишиванка» нових творчих досягнень, натхнення і процвітання.

наверх