Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

СТВОРЕННЯ ОСББ В КОЗИНІ

Нещодавно у дворах будинків 33 та 35, що по вулиці Садовій, а також біля багатоквартирних будинків розташованих по вулицях Партизанській та Київській пройшли збори, темою яких стало обговорення питання створення ОСББ (Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків).
Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» спрямований на врегулювання питань у сфері житлово-комунальних послуг. На сьогодні найбільш відомою формою управління багатоквартирними будинками ОСББ. Кожен багатоквартирний будинок повинен мати управителя, самостійно укладати угоди з надавачами комунальних послуг, вирішувати питання комерційного обліку теплової енергії та води в багатоквартирних будинках, а також питання обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання, тощо.
Інформаційні збори з мешканцями багатоповерхівок, проводили ініціативні групи, які були сформовані згідно процедури створення ОСББ. На зборах був присутній начальник відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Козинської селищної ради Анатолій Миколайович Верещак та депутати.
Думки громадян у кожному з дворів різнилися. У ході зустрічі задавали багато запитань, оскільки для Козина, створення ОСББ - це нова форма управління житловим будинком. Громадянам було представлено типові зразки статутів, роздано інформаційні листівки, щоб до моменту установчих зборів вони визначилися: чи самим керувати власним житлом, без порад і втручання зі сторони чи віддати управління їх будинками у руки найманої компанії.

наверх