Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СЕЛА СТАРИХ БЕЗРАДИЧІВ КОЗИНСЬКОЇ ТГ

Щороку в день Успіння Пресвятої Богородиці в селі Старі Безрадичі Козинської ТГ відзначають храмове свято. З цією знаменною датою жителів громади привітав голова Козинської територіальної громади Валерій Володимирович Гартік, який побажали усім присутнім міцного здоров’я, тепла і достатку в кожній родині та мирного неба над головою та Божого благословення.
До теплих слів привітань долучилися староста Старобезрадичівського старостинського округу Козинської селищної ради Анатолій Петрович Нижник та керівники району, зокрема, голова Обухівської РДА Олександр Вікторович Гомон та голова Обухівської районної ради Антон Миколайович Карманов.
Окрасою будь-якої місцевості є люди, скромні і працьовиті. Саме вони своїми зусиллями та трудом роблять щоденний вклад у розвиток села. Тож на головній сцені свята подяки було вручено:
Адміністратору ЦНАПу Козинської селищної ради
Замковій Наталії Трохимівні; директору Старобезрадичівського Будинку культури Наталії Данчек; депутату Козинської селищної ради Ніні Пінчук; поетесі, члену Національної спілки журналістів України та Національної спілки письменників України Валентині Спиридонівні Козак. А також подяками нагородили усі творч колективи, які рали участь у концерті.
Під час святкового заходу аматорські вокальні й танцювальні колективи та виконавці зі Старих Безрадичів, Підгірців, Великих Дмитровичів та Козина дарували чудові творчі подарунки та гарний настрій, всім присутнім на святі.
Велику увагу було приділено організації дитячого дозвілля. Працювали дитячі атракціони: гірки, батути, ростові іграшки, продавали солодку вату. А художниці наносили дітям аква-грим.
Після закінчення урочистої частини свято продовжилось виступом спеціально запрошених гостей – колективу «ГОНТА».
Яскравим завершальним акордом свята став подарунок від Козинського Будинку культури -Fire Showe.
На святкуванні дня села усіх бажаючих пригощали смачною кашею та запашним гарячим чаєм з та канапками з польової кухні від військової частини № 2860 села Підгірців.
Свято було організовано за сприяння Козинської селищної ради, відділу освіти, культури, молоді та спорту Козинської селищної ради, за організації Старобезрадичівського будинку культури. Директор Будинку культури Наталія Данчек висловлює щиру подяку дітям і творчим колективам які взяли участь у святковому концерті головному спеціалісту з питань культури відділу освіти, культури, молоді та спорту Козинської селищної ради Євгенію Фокіну та адміністрації Старостинського округу, зокрема, Анатолію Петровичу Нижнику, працівникам сільської ради та комунальним службам села. «Велике вам дякую, адже завдяки вашій допомозі та підтримці наше свято відбулось», - зазначила пані Наталія.

наверх