Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

СВЯТО ФУТБОЛУ В СК «ЗАСПА»

Нещодавно на стадіоні СК «Козин», з нагоди успішного завершення навчально-тренувального процесу, відбулося свято футболу, турнір для учасників спортивного клубу « Заспа». Це був масштабний захід, який зібрав понад 180 юних футболістів, які займаються у філіях спортивного клубу «Заспа» в Козині, Українці та Чапаєвці.
Розпочали захід з вітального слова від голови Козинської ТГ Валерія Володимировича Гартіка, який привітав футболістів ї їх тренерів із спортивними досягненнями та побажав гарного літнього відпочинку.
До привітань долучився головний спеціаліст з питань молоді та спорту відділу освіти, культури, молоді та спорту Козинської селищної ради Олександр Олексійович Волошин. Він висловив подяку від адміністрації клубу, тренерів та батьків почесному президенту СК«Заспа» Віталію Анатолійовичу Малоокому, який виступив ініціатором та співзасновником футбольного руху в Козинській ТГ та робить великий вклад у його розвиток.
Далі розпочалися товариські матчі між футболістами 2014 -2008 р.н.
На завершення футбольного свята усі учасники отримали солодощі від Козинського селищного голови Валерія Володимировича Гартіка.
Це було гарне спортивне дійство, де жоден учасник не залишився без уваги та повернувся до дому з гарним настроєм та позитивними враженнями.

наверх